Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

                              Викладачу

2018-2019 навчальний рік

Навчальні програми 10-11 класів  (чинні з 1 вересня 2018 року)


Інструктивно-методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо вивчення навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році


- Методичні рекомендації НМЦ ПТО у Луганській обасті щодо вивчення навчальних предметів у 2018-2019 начальному році

Перелік навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України


- Електронні версії оригінал-макетів підручників


Робоча навчальна програма


- Поурочно-тематичний план


​​​​Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти


      До збірки увійшли інформаційно-аналітичні матеріали за підсумками моніторингів якості професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області, що проводилися НМЦ ПТО. Моніторинги мають різноманітні спрямування, які дозволяють охопити і висвітлити цілий ряд питань щодо кількісних та якісних показників діяльності ЗП(ПТ)О.

Викладачу

Предмет "Людина і світ"

Предмет "Економіка"

 

Платформа «Живемо в демократії»  для розвитку громадянської освіти

   Сайт створено для вчителів, які шукають корисну інформацію для проведення уроків про демократію, громадську активність та права людини. Тут представлені як готові плани уроків, так і практичні поради щодо організації діяльності учнів.


        Всеукраїнський освітній портал «Острів знань» 

 Cайт має на меті створення потужного соціально-освітнього простору, який об’єднає між собою учнів, педагогів та батьків, і призначатиметься не лише для обміну інформацією, а й для обговорення питань і проблем, що виникають в галузі освіти, реального їх розв’язання наявними засобами й ресурсами. Основними інструментами даного комплексу є інформаційні, технологічні і комунікаційні можливості Інтернет.


Інститут обдарованої дитини

     Головною метою діяльності Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічний наук України, зважаючи на важливість та актуальність дослідження проблеми обдарованості людини, є необхідність поліпшення  науково-методичного та організаційно- спонукального забезпечення функціонування системи виявлення, розвитку і підтримки дітей і молоді, що виявляють різні види обдарованості, в реальному соціально-економічному та освітньому просторі України. Інститут бере участь у розробці та реалізації Національних, Державних програм, а також важливих для освіти положень і концепцій.

 

 

 

 

 

 

 

Публікації педагогічних працівників у науково-педагогічних, методичних виданнях різних рівнів (включаючі інтернет-портали)

  • Зайцева Ольга Олександрівна, викладач української мови та літератури

 Урок з української літератури для 10 класу на тему "Мавка – чарівний образ краси та гармонії за драмою-феєрією «Лісова пісня» Лесі Українки".


Посібник «PISA: читацька грамотність»

     Фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти підготовлено посібник «PISA: читацька грамотність», який містить резюме найважливіших положень рамкового документа міжнародного порівняльного дослідження PISA щодо читацької грамотності 15-річних підлітків.

     Видання адресоване широкому колу освітян – учителям, ученим-педагогам, методистам, авторам підручників і навчальних посібників із читання, мови й літератури, фахівцям у галузі освітніх вимірювань, а також учням та студентам закладів середньої загальної освіти.

     Посібник містить окремий розділ із завданнями й характеристиками стосовної їх оцінювання, а також розділ із завданнями, що можуть бути використані вчителями в шкільній практиці.


Посібник «PISA: математична грамотність»

      Фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти підготований посібник «PISA: математична грамотність». Видання призначене для учителів, учених-педагогів, методистів, авторів підручників і навчальних посібників із математики, фахівців у галузі освітніх вимірювань. У виданні викладені  завдання з математичної грамотності, їхні характеристики, а також критерії оцінювання. В УЦОЯО зазначають, що ці завдання можуть бути використані вчителями в процесі формування математичної компетентності учнів або студентів.


Яка вона українська молодь?

     Як дізнатися про настрої, вподобання та ставлення сучасного підлітка, аби зрозуміти, як з ним спілкуватися? Є   цікаве дослідження всеукраїнського опитування «Українське “покоління Z”: цінності та орієнтири». Подібні       дослідження раніше провели на Балканах, у країнах Південного Кавказу й Центральної Азії. Україна — 16-та в цій   серії.


увеличение изображения на сайте

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38