Привет Гость!
Ты должен:
Вхід чи Зареєструватися
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...

з попередження насильства в сім’ї, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

безкоштовно з мобільного телефону

анонімно

цілодобово

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

 

 

 

 

Освітній процес

   Хімічні елементи в організмі людини

  Запропонований навчально-методичний посібник є першою частиною системи наочних матеріалів «Вміст хімічних елементів у організмі людини». 

 

 

    Енциклопедія цікавинок

Матеріали до уроків економіки

     Про відкриття в економічній науці, про цікаві факти з історії бізнесу, про відомі бренди, про найбагатших людей світу, про незвичайні професії та ще багато про що йдеться в цьому посібнику. Навчально-методичний посібник містить добірку цікавих пізнавальних текстів, статистичних даних в діаграмах та схемах для використання на уроках економіки, у виховній та позакласній роботі.

     Т. Г. Шевченко Життя і творчість

у запитаннях і відповідях

  Посібник містить кросворди, чайнворди, криптограми, вікторини, літературні задачі та ребуси, які відбивають різні етапи життя, творчості та всі сфери мистецької спадщини Тараса Григоровича Шевченка. Ці інтелектуальні ігри допоможуть вчителеві української мови та літератури піднести ефективність уроків із вивчення діяльності Великого Кобзаря та організувати проведення Шевченківських днів, свят української мови, літератури та культури.

 

Професійна освіта

       Діагностика і технологія

           ремонту автомобілів

    В підручнику розглянуто по елементне діагностування систем автомобіля та діагностичне обладнання, способи відновлення деталей. Наведено типові технологічні процеси ремонту вузлів та агрегатів автомобілів. Уміщено додатки, які можна використовувати для ремонту автомобілів.
   

Виховна робота

     Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!

    Збірка містить сценарії виховних заходів, присвячених національному вихованню. У першому розділі висвітлено питання єдності та соборності України. Другий розділ пов’язаний із вивченням національних і народних символів нашої держави. У третьому розділі йдеться про любов до рідного слова.

 

     Уроки мужності в середній школі

    У посібнику наведені розробки сценаріїв позакласних заходів, присвячені актуальним темам єдності українського народу, патріотизму, мужності людей, які захищають свою Батьківщину. Пропоновані різні форми та тематика проведення таких занять.

 

Управлінська діяльність

      Техніка управлінської діяльності

   У навчальному посібнику розглянуто складові техніки управлінської діяльності керівника навчального закладу: організацію та проведення нарад та засідань, ведення ділової документації, бібліотечної справи.

 

    Атестація педагогічних працівників

     Книга містить нормативні документи щодо підготовки, організації та проведення атестації. Наведені алгоритми допоможуть вивчити та оцінити досвід роботи педагогічних працівників, а також організувати та провести атестацію відповідно до чинного законодавства. Окремий розділ присвячено атестації не педагогічних працівників.

    Календар знаменних та пам'ятних дат Луганської області на 2018 рік

 

 

Періодичні видання   

 Украина за рулём

 

 

 

 

 

 

 Водій-авто

 

 

 

 

 

Бурда

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 8
Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Професії
Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 36