Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

бібл Педагогам

МОН пропонує до громадського обговорення проект Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту»

 

 

 

 

 

          Освітній процес

                      Інтегровані проекти. Підприємливість                                               та фінансова грамотність                

   У посібнику подано досвід розкриття наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» засобами інтегрованих проектів для учнів 5–11-х класів. Автори показали, як на уроках різних навчальних дисциплін формувати підприємницьку і фінансову компетентність.
  Матеріали видання можуть бути використані для планування і проведення інтегрованих уроків, виховних та позакласних заходів. Алгоритми й ідеї для учнівських проектів, запропоновані у посібнику, стануть у пригоді творчим педагогам для реалізації компетентнісного підходу й розкриття наскрізних ліній.
    Для вчителів основ економіки, основ підприємництва, фінансової грамотності, основ споживчих знань, трудового навчання та технологій, інформатики, математики, фізики, історії, географії, біології, основ здоров’я.

     

Інтегровані проекти. Здоров'я і безпека

 Посібник пропонує читачеві різноманітні інтегровані проекти, у яких втілена наскрізна лінія «Здоров’я і безпека» засобами учнівських проектів.
    Матеріали видання можуть бути використані для планування і проведення інтегрованих уроків, виховних та позакласних заходів. Алгоритми й ідеї для учнівських проектів, запропоновані у посібнику, стануть у пригоді творчим педагогам для реалізації підходу й розкриття наскрізних ліній.
    Для вчителів основ здоров’я, математики, історії, трудового навчання, біології, хімії, економіки, української мови та літератури, іноземних мов, мистецтва, фізичної культури.

 

Гаджети в школі

     Уявити сучасний світ без гаджетів просто неможливо. Різноманітні електронні засоби й ресурси неухильно впроваджуються в усі сфери життя та діяльності сучасного людства, зокрема й у сферу освіти. Крім підвищення зацікавленості учнів, використання електронних мультимедійних засобів із яскравими зображеннями, цікавими сюжетами в навчально-виховному процесі значно полегшує роботу вчителів через суттєву економію часу.
   Матеріали книги допоможуть перетворити сучасні гаджети й девайси на ефективних помічників у роботі кожного вчителя.

Квести на уроках інформатики

  Урізноманітнення форм роботи в навчальному процессі  - одна з найважливіших педагогічних задач сучасної освіти. Посібник містить навчальні квести з інформатики, подані в різних формах. Це звичайні й узагальню вальні уроки, позакласні заходи, дистанційне навчання тощо. Різні форми цікавих завдань, використання сучасного інструментарію у поєднанні з сюжетом, що переносить дітей із навчального кабінету у віртуальний світ – усе це формат квесту.


Маленькі секрети учительського успіху. Навчаємо з радістю

Садкіна В.І.

      У посібнику зібрані унікальні педагогічні знахідки з особистого досвіду авторки та цікаві практичні поради щодо організації та проведення уроку. Розглядаються як традиційні шкільні ситуації, так і новітні технології навчання.

   Хімічні елементи в організмі людини

  Запропонований навчально-методичний посібник є першою частиною системи наочних матеріалів «Вміст хімічних елементів у організмі людини». 

 

 

    Енциклопедія цікавинок

Матеріали до уроків економіки

     Про відкриття в економічній науці, про цікаві факти з історії бізнесу, про відомі бренди, про найбагатших людей світу, про незвичайні професії та ще багато про що йдеться в цьому посібнику. Навчально-методичний посібник містить добірку цікавих пізнавальних текстів, статистичних даних в діаграмах та схемах для використання на уроках економіки, у виховній та позакласній роботі.

     Т. Г. Шевченко Життя і творчість

у запитаннях і відповідях

  Посібник містить кросворди, чайнворди, криптограми, вікторини, літературні задачі та ребуси, які відбивають різні етапи життя, творчості та всі сфери мистецької спадщини Тараса Григоровича Шевченка. Ці інтелектуальні ігри допоможуть вчителеві української мови та літератури піднести ефективність уроків із вивчення діяльності Великого Кобзаря та організувати проведення Шевченківських днів, свят української мови, літератури та культури.

 

Професійна освіта

Правила дорожнього руху України-2018

     Посібник містить детальні ілюстровані пояснення до чинних Правил дорожнього руху України (зі змінами і доповненнями, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України), які допоможуть краще засвоїти матеріал і ефективно застосовувати його на практиці. Органічна єдність офіційного тексту ПДР і коментарів у малюнках полегшить вивчення ПДР, що своєю чергою дозволить водію краще орієнтуватися в реальних дорожніх ситуаціях, швидко і правильно приймати рішення. Видання доповнено необхідними для водіїв додатками: «Дорожні знаки», нова «Дорожня розмітка» (коментар у малюнках,), «Сигнали регулювальника» (пояснення), «Дії водія транспортного засобу при ДТП», таблиця штрафів і відповідальності за порушення ПДР. Книга корисна всім, хто навчається в автошколі чи на курсах підготовки водіїв, працівникам автотранспортних підприємств, а також автомобілістам зі стажем для підвищення кваліфікації.

     Домедична і медична допомога потерпілим внаслідок ДТП

    Посібник містить основи послідовного і правильного надання домедичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортній пригоді до прибуття медичних працівників. Також подано детальні пояснення та опис порядку домедичної допомоги залежно від видів травм та ушкоджень. Для кращого запам'ятовування вміщено рисунки та алгоритми, що допоможуть опанувати правила і прийоми надання домедичної допомоги. Книга буде корисною всім, хто навчається в автошколі та на курсах підготовки або перепідготовки водіїв, працівникам автотранспортних підприємств, а також автомобілістам зі стажем.

 

       Діагностика і технологія

           ремонту автомобілів

    В підручнику розглянуто по елементне діагностування систем автомобіля та діагностичне обладнання, способи відновлення деталей. Наведено типові технологічні процеси ремонту вузлів та агрегатів автомобілів. Уміщено додатки, які можна використовувати для ремонту автомобілів.
   

Виховна робота

     Ми віримо в майбутнє твоє, Україно!

    Збірка містить сценарії виховних заходів, присвячених національному вихованню. У першому розділі висвітлено питання єдності та соборності України. Другий розділ пов’язаний із вивченням національних і народних символів нашої держави. У третьому розділі йдеться про любов до рідного слова.

 

     Уроки мужності в середній школі

    У посібнику наведені розробки сценаріїв позакласних заходів, присвячені актуальним темам єдності українського народу, патріотизму, мужності людей, які захищають свою Батьківщину. Пропоновані різні форми та тематика проведення таких занять.

 

         Управлінська діяльність

      Техніка управлінської діяльності

   У навчальному посібнику розглянуто складові техніки управлінської діяльності керівника навчального закладу: організацію та проведення нарад та засідань, ведення ділової документації, бібліотечної справи.

 

    Атестація педагогічних працівників

     Книга містить нормативні документи щодо підготовки, організації та проведення атестації. Наведені алгоритми допоможуть вивчити та оцінити досвід роботи педагогічних працівників, а також організувати та провести атестацію відповідно до чинного законодавства. Окремий розділ присвячено атестації не педагогічних працівників.

    Календар знаменних та пам'ятних дат Луганської області на 2018 рік

 

 

Періодичні видання   

 Украина за рулём

 

 

 

 

 

Водій-авто

 

 

 

 

 

 

Бурда

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53