Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

бібл Учням

П І Д Р У Ч Н И К И

 

 

      Шевченко від А до Я

     Завдяки арт-буку ви дізнаєтесь не лише біографію талановитого живописця, ґравера, прозаїка, драматурга, співака, актора, скульптора Тараса Шевченка, а полюбите його так, як можна любити друга.
Яка була улюблена пора року у Шевченка? У які очі він полюбляв заглядатися – карі, блакитні, а, може, зелені? Про що він думав, дивлячись на зорі? Про все це у абетці, текст до якої написав відомий шевченкознавець Леонід Ушкалов. Проілюструвала видання Анастасія Стефурак.


Битви за землю рідну

    Ця книга адресована перш за все підростаючому поколінню, тому намальовано тут більше, ніж написано. Хочеться, щоб кожен хто гортатиме ці сторінки, з головою поринув у час і простір славетних битв, уявив себе героєм-захисником і чимдуж крикнув переможне: - Слава!


Традиції української гєральдики

           Шлях, який пройшла українська родова геральдика впродовж пізнього середньовіччя та ранньомодерної доби, є унікальним в історії європейського герботворення. У жодній іншій країні геральдика не зазнала таких карколомних змін, які бачимо в українському герботворенні на зламі XVI – XVII ст.

 

 

 

 


Прически

Секреты профессионалов

  Это руководство для начинающих парикмахеров. Вы научитесь определять свой тип волос и правильно ухаживать за ними, познакомитесь с необходимыми инструментами и средствами для стайлинга. Благодаря пошаговым инструкциям и фотографиям вы без труда научитесь создавать прически на коротких и длинных волосах на каждый день и для особых случаев. 

 

 

 

 

 

   Періодичні видання

Украина за рулем

 

 

 

 

 

 

   Водій-авто

 

 

 

 

 

  Бурда

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53