Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

Вступ до ЛНУ

Вступ до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Обрання вищого навчального закладу - перший крок у доросле життя. Але студентські роки -це не тільки навчання. Це якість і стиль Вашого життя - яскравого та насиченого. 
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка - один з патріархів вищої освіти на Донбасі, найбільший педагогічний ВНЗ в Україні. 
До того ж, ЛНУ - єдиний заклад у регіоні, який є дійсним членом Міжнародної та Європейської асоціацій університетів. Тож наш диплом у майбутньому - це елітна перепустка, яка відкриває Вам перспективи міжнародних стажувань та зробить доступним працевлаштування в країнах Західної Європи. 
Університет першим реагує на потреби вітчизняного й міжнародного ринку праці. Щороку ми відкриваємо близько 10 нових спеціальностей, аби саме наші випускники першими мали змогу прийти на престижні вакансії, високооплачувані посади у прибуткових галузях. 
У нашому університеті близько 30 тисяч студентів здобувають вищу освіту за 115 спеціальностями. Серед них - призери престижних змагань та конкурсів, володарі кращих нагород в Україні та світі: від наукових грантів й до олімпійських медалей. І у кожного з Вас є реальний шанс приєднатися до тих, хто вже зробив вибір на користь власного професійного успіху.
 
З 2013 року у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка працює військова кафедра! За два роки Ви отримуєте офіцерське звання та військову спеціальність.
 
У 2013 році Луганський національний університет імені Тараса Шевченка підписав угоди щодо міжнародного наукового та академічного співробітництва з провідними університетами Європи. Починаючи з 2013 року, студенти університету матимуть можливість отримувати подвійні дипломи, а навчання буде відбуватися і на базі університету, і за кордоном в одному з університетів-партнерів. Це унікальна можливість поєднати освіту на батьківщині та одночасно відчути всі переваги Європейського освітнього простору.
 
Інформація з сайту luguniv.edu.ua
 
 
 
ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53