Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі

соц Педагогам

Педагогам

Яка вона українська молодь?

увеличение изображения на сайте

 

     Як дізнатися про настрої, вподобання та ставлення сучасного підлітка, аби зрозуміти, як з ним спілкуватися? Є цікаве дослідження всеукраїнського опитування «Українське “покоління Z”: цінності та орієнтири». Подібні дослідження раніше провели на Балканах, у країнах Південного Кавказу й Центральної Азії. Україна — 16-та в цій серії.


  • Булінг – важлива проблема для дітей в Україні. 

     Дослідження переконливо свідчить, що діти, закриті до спілкування, а також діти з сімей з низьким рівнем прибутку, піддаються булінгу вдвічі частіше за інших дітей. Окрім цього, внутрішньо переміщені діти є більш вразливими до різних форм насильства, пов’язаного з конфліктом. Це впливає на їхню соціальну поведінку. Економічні труднощі також опосередковано підвищують ризики булінгу та загрожують соціальній інтеграції таких дітей.

     Кампанія, яку проводить ЮНІСЕФ,  має на меті підняти рівень обізнаності серед дітей та дорослих про булінг та його негативні наслідки. Це допоможе змінити поведінку та знизити рівень толерантності до насильства. Ядром кампанії є веб-сайт www.stopbullying.com.ua , на якому учні та батьки можуть знайти інформацію про булінг, його наслідки та можливі дії для подолання цієї проблеми.


      Монографія має на меті ознайомити громадськість із результатами опитування серед учнівської молоді в Україні, проведеного у 2015 році в рамках проекту ESPAD – «Європейське опитування учнів щодо вживання алкоголю та інших наркотичних речовин» (European School Survey Project on Alcohol and other Drugs). Вона містить інформацію про рівень і структуру куріння, вживання алкоголю та наркотиків, оцінку респондентами власного оточення, доступу до медико-соціальних послуг для молоді, а також динаміку окремих показників за період 1995, 1999, 2003, 2007, 2011 та 2015 років.


     Результати опитування учнівської молоді та керівників навчальних закладів в Україні, що проведене в межах міжнародного проекту «Health Behaviour in School-aged Children» (HBSC) – «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді України», проаналізовано вплив соціального середовища на формування здоров’я учнівської молоді віком 11–17 років, зокрема батьківської сім’ї та шкільного оточення. Результати дослідження формують уявлення про оцінку здоров’я та спосіб життя української молоді: режим харчування, сприйняття власного тіла, фізичну активність, психологічний клімат та комфорт, образи та насильство, шкідливі звички, статеву культуру та поінформованість про ВІЛ/СНІД. 

   Робота адресована як тим, хто готує і приймає в Україні рішення з питань збереження здоров’я, формування здорового способу життя та виховання здорової поведінки української молоді, що навчається, (керівникам органів державної влади і управління, впливовим політикам і громадським діячам тощо), так і вчителям, медпрацівникам, молодіжним лідерам, волонтерам молодіжних громадських організацій, тобто тим людям, які безпосередньо займаються профілактикою ризиків, наданням знань і прищепленням молоді життєво необхідних навичок здорової поведінки.


 

 

 

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53