Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2013 » Червень » 03
ЕА не хочет покупать Harmonix 28 травня 2013

в Луганському обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу творчих робіт і рефератів «У житті завжди є місце подвигу», присвяченого 75-річчю утворення Луганської області. За твір–есе «Землі своєї син…» (до 115-річчя з дня народження В.Сосюри) учениця з групи ПК-11 Корзинка Х. здобула диплом ІІ ступеня (викладач–консультант Козорезов А.М.) 


детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix 22 травня 2013

Підведені підсумки вікторини "Мовні цікавинки", яку провела газета «Я молодий» та Молодіжна рада ліцею. Брали участь групи ПЗ-12 (8 балів), ПЕВ-11 (10 балів), ПАЛ-10 (10 балів) і ПК-12 (балів). У фіналі, куди вийшли групи ПЕВ-11, ПАЛ-10 і ПК-12, був розіграний головний приз, який отримала група ПК-12. Вітаємо переможців!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix
22 травня 2013

Педагогічний колектив та учні ліцею беруть активну участь у підготовці й проведенні заходів до 75-річчя утворення Луганської області. Так, викладачі Дівенко С.М., Козорезов А.М., Маслікова Ю.В. розробили інформаційно–пошуковий проект «Календар-планінг знакових подій в історії Луганщині». До виставки на обласну науково–практичну конференцію «Консолідація діяльності органів влади, освітніх і наукових закладів, установ, громадських організацій щодо виховання любові до історії рідного краю» було підготовлено ілюстрований примірник календаря–планінга.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53