Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2015 » Жовтень » 15
ЕА не хочет покупать Harmonix

13 жовтня 2015 

У гр. ППМ-15 класний керівник Авдєєнко В.О. провела відеоурок з обговоренням «Віра в героїзм створює героїв». На початку уроку класний керівник нагадала учням про те, що нашу країну спіткало не одне лихо, перш ніж вона стала незалежною державою. Це і голодомор 1932-1933 років, Друга Світова війна, війна в Афганістані. Це все було. Але сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Учні переглянули документальний фільм А. Сеітаблаєва "Аеропорт". Учні висловили свої думки. А підсумком уроку був такий заклик: «Любіть і бережіть Україну, бережіть себе».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 жовтня 2015

Учні гр. ППМ-15 та ПК-15  разом з класними керівниками зустрілися за круглим столом з питань вивчення воєнно-політичної історії України та історії українського війська. Говорили про минуле українського козацтва на Луганщині та по всій країні. Під час проведення заходу учні користувалися словником термінів козаків. Розповідали про умови проживання, побут та звичаї українських козаків.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 жовтня 2015

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності  України та сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу учнів в бібліотеці ліцею пройшов урок–презентація «Україна – мати. Вмій її захищати», присвячений Дню захисника України. На урок був запрошений учасник бойових дій на сході України Горелік Володимир Олександрович. Він розповів учням про військове братство та героїзм воїнів АТО на Луганщині. Учні подарували воїну квіти і зробили фото на пам’ять.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 жовтня 2015

керівниками груп ПСВ-14 та ПСВ-13 був проведений  захід «Героям слава». Учні здійснили екскурсію до місця пам’яті, пов’язаного із військовою звитягою українського народу та  поклали квіти загиблим хімікам м. Рубіжне у роки Другої світової війни.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53