Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2016 » Січень » 11
ЕА не хочет покупать Harmonix

15 грудня 2015 

відбувся урок виробничого навчання в групі першого курсу ПК-15 (професія «Кравець») на тему: «Виготовлення постільної, столової білизни». Учні із зацікавленістю опановують обрану професію, успішно застосовують на практиці знання, отримані на теоретичних заняттях. Під наглядом майстра виробничого навчання Сацюк І.І., були виконані творчі роботи: серветки, рушники, сорочка-вишиванка. Чекаємо від дівчат нестандартних рішень, творчих натхнень в створенні сучасного стилю.    

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

11 грудня 2015 

відбувся семінар «Інноваційні підходи у викладанні професійно-теоретичних дисциплін через упровадження системи електронних підручників» за участю старшого наукового співробітника лабораторії освітніх ресурсів Інституту професійно-технічної освіти НАПН України Кононенка А.Г.                      

         Викладачам ліцею бажаємо творчих натхнень при практичному використанні цього методу на уроках з навчальних предметів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 по 11 декабря 2015  

в лицее проходила  «Неделя точных наук». 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 декабря 2015

в лицее  было  проведено тренинговое занятие с группами девушек «Человек не для продажи». Психолог Королькова М.И. в тренинге затронула одну из наиболее  тревожных проблем в современном мире – торговля людьми. Учащиеся разгадывали кроссворды, просматривали видеоролики, разбирали проблемные ситуации, разрабатывали памятки безопасного выезда за границу и учились на примерах различать честных работодателей от мошенников.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2015 

у нашому ліцеї відбулося засідання Школи молодого викладача та майстра виробничого навчання, на якому були присутні не тільки молоді, а й досвідчені педагогічні працівники. На засіданні розглядались такі питання: «Форми і методи проведення занять» (доповідач Калітка О.М.); «Типи і види занять теоретичного та виробничого навчання» (доповідач Якімец І.М.); «Створення навчально-методичного комплексу  з предметів теоретичного та виробничого навчання» (доповідач Прищепа Н.В.).

 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53