Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2016 » Березень » 17
ЕА не хочет покупать Harmonix

12 марта 2016

во дворе нашего отделения состоялось массовое гуляние. Открывала мероприятие «Блинная лавка». Театральная студия «Мельпомена» (рук. Королькова М.И.) разыграла театрализованное действо со скоморохами, Зимой, Масленицей, девчатами и ряжеными хозяйками. Масленичное гулянье сопровождалось задорными песнями, забавными  конкурсами, играми, а незабываемым и фееричным стало сжигание чучела, что символизировало прощание с зимой и Масленицей, встречу и прославление Весны. Все остались довольными, радостными и сытыми!

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 березня 2016

Учні, які зареєструвалися для проходження ЗНО, та всі бажаючі змогли перевірити свої знання з української мови та літератури у формі онлайн-тестування. Прийшли перевірити свої знання більше 50 учнів. Середній показник балів склав від 120 до 150 балів, що говорить про достатній рівень знань учнів. Тепер вони знають форму проведення незалежного тестування, тематику завдань; зробили аналіз над помилками та обговорили перспективи складання ЗНО в травні.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

11 березня 2016

у нашому відділенні відбувся урок виробничого навчання в групі першого курсу ТСВ-15 (професія "Слюсар з ремонту автомобілів Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)" на тему: «Розбирання і складання кривошипно-шатунного та газорозподільчого механізму». Учні застосували на практиці знання, отримані на теоретичних заняттях, набули необхідні навички для подальшої роботи на СТО, майстер виробничого навчання Хахва А.М. їм в цьому допоміг.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53