Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2016 » Травень » 04
ЕА не хочет покупать Harmonix

21 квітня 2016

в Рубіжанському відділенні ВП «РЦ ПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» відбулося засідання «Школи молодого викладача та майстра виробничого навчання», на якому педагогічні працівники (Авдєєнко В.О., Ковальова О.В., Чахоян В.М.) поділилися своїми теоретичними та практичними знаннями при викладанні уроку. Бажаємо їм натхнення в роботі та творчих успіхів!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 квітня 2016

на базі нашого відділення відбулося перше засідання обласної школи прогресивного педагогічного досвіду на тему: «Створення єдиного простору у формуванні фізичної культури учнів ПТНЗ». Свій педагогічний досвід узагальнив викладач фізичної культури нашого навчального закладу Павлов Роман Геннадійович.
    Під час проведення школи прогресивного педагогічного досвіду начальник Луганського обласного відділення (філія) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Острєцов Віктор Васильович нагородив переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ПТНЗ.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Відбувся III (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок». За рішенням загального журі наш виховний проект «Даруй добро дітям» був визнаний кращим та запропонований для участі у IV етапі конкурсу (м.Київ).
20 квітня 2016

у дитячому садочку № 7 «Червона шапочка» було реалізовано виховний проект «Даруй добро дітям». Волонтерский клуб  «3d» (керівник Ржанова Н.М.) подарував діткам свої вироби з використаних шин. Захід був дуже насиченим. Діти раділи автомобілю, гойдалкам та різним цікавим тваринкам. Керівництво дитячого садку було дуже вдячне волонтерам клубу і висловило велике побажання співпрацювати і надалі.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53