Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Лютий » 01
ЕА не хочет покупать Harmonix

в бібліотеці нашого навчального закладу була представлена відкрита полиця до Дня пам’яті Героїв Крут: «Крути - перші кіборги».  Метою виставки було збереження пам’яті про борців за незалежність України, популяризація патріотизму і мужності української молоді. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 січня 2017

Вже традиційно викладач Зайцева Ольга Олександрівна проводить уроки декоративно-прикладного мистецтва з проекцією на традиції, вірування, звичаї та культуру українського народу, що є її індивідуальним методом національно-патріотичного виховання. У ході уроку викладач познайомила учнів із символічним значенням оберегу-підкови та її магічними властивостями а потім учні виконували практичну частину - виготовлення підков. Значущисть заходу підкреслюється тим, що виготовлені обереги будуть передані волонтерам для передачі їх воїнам, як національного оберегу тим, хто обороняє нас.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 січня 2017
відбулася щорічна акція поминання жертв голокосту "Не дамо згасити свічку пам'яті". Метою заходу є осуд нацизму в усіх його проявах, збереження історичної пам’яті про знищення мільйонів людських життів і недопущення повторення подій того часу. Голокост, який призвів до винищення третини євреїв і незліченних жертв серед представників інших національних меншин, завжди буде всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередженість.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 січня 2017 

в нашому відділені відбулася тематична фотовиставка «Запали свічу пам’яті», присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту 1933-1945 рр. Фотографії тих жахливих подій, повертають нас в історичне минуле, викликають почуття співпереживання  та скорботи за безвинно загиблих людей.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53