Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Лютий » 07
ЕА не хочет покупать Harmonix

4 лютого 2017
Суботнього дня у місті Сєвєродонецьку відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому честь нашого закладу представляв Козлов Сергій (група ТК-16), який був нагороджений дипломом ІІ ступеня за зайняте ІІ місце у попередньому етапі конкурсу. Тримаємо кулаки за його результати у фіналі. Сергій – ти наша гордість!

Підготував учня до участі в конкурсі викладач Козорєзов А.М.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

2 лютого 2017
Відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників, на яке завітала соціальний педагог відділення – Чимбаровська Олена Олександрівна, яка запропонувала ряд методів з профілактики злочинності та правопорушень серед учнів та провела практичне заняття на тему «Конструктивна взаємодія з підлітком», що допомогло класним керівникам поглянути на свою роботу збоку, скорегувати свої педагогічні виховні дії та оцінити себе як керівника, вихователя, прикладу для наслідування.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

1 лютого 2017
Лютневі холоди нагадали про застуду. Тому в нашому відділенні відбулися бесіди з профілактики захворювань на ГРИП. Медичною сестрою Скидан Н.С. у групі ППМ-16 була проведена лекція на тему «ГРИП. Симптоми. Лікування». Тематичну лекцію було продовжено класним керівником цієї групи Зайцевою О.О., яка розповіла про цілющі властивості лікувальних рослин та запропонувала насолодитися чаєм із липи, м’яти, чебрецю з додаванням малини, меду та імбиру. Учениці не тільки зігрілися теплим напоєм, а й насолодилися ароматом та смаком народних ліків.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53