Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Травень » 18
ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2017 

колектив творчої молоді нашого відділення організував патріотичну акцію «Я люблю вишиванку». Учні у вишиванках пройшли містом та роздали листівки, на яких позначалася дата свята вишиванки та прояв любові до культури нашого народу. Мешканці міста з посмішкою зустрічали справжніх українців, залюбки долучалися до акції. Загальний дух патріотизму наших учнів зарядив рубіжан та пробудив почуття національної приналежності.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2017
у День вишиванки на радіо відділення прозвучало музичне привітання. Пісенна добірка складалася виключно із творів, які оспівують та показують любов до української культури, зокрема до сорочки-вишиванки. Прозвучали як народні, так і сучасні композиції (Катерина Бужинська «Україна-вишиванка», гурт Струни серця «Моя сорочка-вишиванка», Надійка і Софійка «Бабусина вишиванка», Ірина Шабан «Вишиванка», гурт Selfy «Вишиванка», Наталія Май «А сорочка мамина біла, біла», Марія Яремчук «Два кольори мої, два кольори» та інші).

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17 травня 2017

У стінах нашого навчального закладу була представлена виставка вишиванок та рушників "Єднання українців", яка чудово прикрасить національне свято - День вишиванки. Виставка була створена за участю педагогічного колективу та учнів. Експонати виконані традиційними та сучасними техніками вишивання. Усі охочі могли насолодитися барвами візерунків та орнаментів вишиванок та рушників. До того ж була створена виставка учнівських робіт та робіт педагогічного колективу з ручної вишивки, що гармонійно доповнило емоційне навантаження свята. 
       У бібліотеці було представлено ряд статей періодичної літератури з дослідження національного українського одягу. Підібрана інформація розкриває різнобічний та різнохарактерний образ української вишиванки на різних територіях та областях України, його відмінність один від одного.

           В цей день вийшов спецвипуск газети "Українець".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 травня 2017

майстром виробничого навчання Сацюк І.І. був проведений майстер-клас із вишивання. Інна Іванівна сама вишиває власний одяг, декорує костюми та головні убори. Педагог чудово володіє різними техніками вишивання. Як ніхто інший вона змогла наочно і практично показати ученицям технічну складність виконання вишивки та фантазію, яку втілює майстриня у свої шедеври.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 травня 2017  
Напередодні народного свята вишиванки викладач Зайцева О.О. провела захід, який поринув у сиву давнину народження та історії української вишиванки. Педагог познайомила учнів із різними техніками вишивання, символами, кольорами й обрядовим значенням вишиванки.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53