Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Вересень » 23
ЕА не хочет покупать Harmonix

20 вересня 2017

на базі нової навчальної перукарні провів майстер-клас перукар-модельєр Фомичов М.О. (м. Щастя) в групах ППМ-17, ППМ-16 за професією "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 вересня 2017

Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU) та з метою привернення уваги та підвищення значимості спорту в навчальних закладах та залучення до своїх лав прихильників здорового способу життя. Спортивна команда відділення взяла участь в обласному заході та довела, що рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою, оптимізму і здоров'я!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 вересня 2017

Напередодні Міжнародного дня миру в нашому відділенні в навчальних групах відбулася виховна година на тему: «Голуб миру». Учні обговорювали питання миру на сході України, національної толерантності. Кожна група виготовила символ цього дня - білих голубів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19 вересня 2017

відбулися спортинві змагання з футболу серед учнів, які проживають в гуртожитку. Брали участь команди Рубіжанського відділення ВП "РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка", Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Рубіжанського політехнічного коледжу. Футбольний матч пройшов яскраво, захоплююче та дуже енергійно. З перших хвилин відчувалось, що команди налаштовані лише на перемогу. В результаті учні відділення посіли почесне ІІ місце!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53