Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Листопад » 17
ЕА не хочет покупать Harmonix

9 листопада 2017 

у місті Києві відбувся ХХ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, який сприяв обміну досвіду та впровадженню у навчально-виробничий процес професійно-технічних навчальних закладів інноваційних технологій навчання.
     Наше відділення гідно представили учениці групи ППМ-16 Шевченко Аліна (майстер) та  Метельська Марина (модель) у номінації «Весільна зачіска» з майстром виробничого навчання Ковальовою О.В. (асистент). Наші конкурсантки були нагороджені почесним дипломом та професійними призами, до того ж з величезним досвідом, отриманих знань. Бажаємо подальших успіхів!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

8 листопада 2017

колектив нашого відділення відвідав літературно-мистецьке свято до Дня української писемності та мови за участі обласних закладів культури та діячів мистецтв України, яке проходило в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі м. Сєвєродонецьк.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

8 листопада 2017

учні нашого відділення брали участь в роботі круглого столу на тему: «Документування порушень прав людини у збройному конфлікті як умова запобіганню безкарності». Члени Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі», представники ГО «Луганський обласний правозахисний центр «Альтернатива» поінформували про роботу Коаліції в напрямках пошуку зниклих без вісті, документування фактів порушень прав людини та військових злочинів, правової допомоги постраждалим особам в ході військового конфлікту.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

8 листопада 2017

       Не так часто ми зустрічаємо людей, про яких так багато говорять по телебаченню, беремо в руки підручники, написані ними, чуємо їх по радіо. І ось напередодні свята Дня української мови та писемності учням, викладачам, учителям Луганщини випала нагода зустрітися із відомим Олександром Авраменком у місті Сєвєродонецьку, який провів Мовний тренінг для викладачів української мови та літератури. Атмосфера заходу була неймовірною – позитивний підхід, яскраві приклади, живе спілкування, слушні поради – усе це надихнуло учасників тренінгу на ще глибше вивчення мови, її популяризацію та піднесення. 
       Більшість присутніх з’явилися на зустріч із посібниками, підручниками, довідниками Олександра Авраменка. Автор власноруч поставив автографи усім охочим, не виключення і наш викладач – Зайцева Ольга Олександрівна, яка повернулася з тренінгу з новою порцією знань та порад для учнівської молоді нашого відділення.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53