Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2017 » Листопад » 21
ЕА не хочет покупать Harmonix

У жовтні – листопаді 2017 року учні закладів освіти Луганської, Донецької та Харківської областей взяли участь у ХІ творчому конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді», що проводився Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з ГО «Сіверський Донець – відродження».

Головна мета конкурсу – сформувати в юного покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як найбільшої водної артерії Сходу України та наполегливе бажання зберегти водні ресурси нашого краю.

Творчий погляд на світ природи очима юності й дитинства було розкрито в конкурсних роботах за 6-ма номінаціями: фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

За інформацією організаторів заходу, цього року на конкурс надійшло близько 1150 творчих робіт від 170 закладів освіти. Оцінювало роботи компетентне журі, до складу якого увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники органів влади та місцевого самоврядування.

Приємно відзначити, що переможцем конкурсу в номінації «Агітаційні розробки» стала учениця Рубіжанського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Дмітрієва Дар’я, а її одногрупницю Марину Метельську відзначено подякою за участь у конкурсній номінації «Фотографія» та любов до рідного краю, уміння бачити й показати красу природи.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53