Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...








...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Березень » 08
ЕА не хочет покупать Harmonix

24 лютого 2018 

до Міжнародного дня рідної мови в міському Палаці культури відбувся конкурс патріотичного спрямування для шкільної та студентської молоді «Міс краси 2018 «Я - Українка!». В конкурсі активну участь взяла учениця групи ПК-15 Шакалова Ірина.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 лютого 2018

відбувся     відкритий     урок     виробничого     навчання      майстра   виробничого навчання Максимова С.П. на тему: «Технічне обслуговування генератора». Метою уроку було надати учням знання та відпрацювати з ними початкові  уміння виконання робіт з технічного обслуговування генераторів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 лютого 2018

     У Міжнародний день рідної мови наше відділення долучилося до цього свята. По відділенню протягом цілого дня тривала акція «Розмовляй рідною!» – педагогічний колектив, учні та працівники закладу спілкувалися виключно українською мовою. До того ж викладач української мови Зайцева О.О. провела мовознавчу конкурсну програму «Знаю-вивчаю-шаную». Учасники команд були нагороджені подяками та символічними призами. До того ж за ініціативи Інституту модернізації змісту освіти учні та гості заходу написали «диктант єдності» "Без мови немає народу". 

      Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в них народ загодовує свою історію, свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє. 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео






Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53