Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Березень » 26
ЕА не хочет покупать Harmonix

13 березня 2018

В рамках святкування Шевченківських днів у Рубіжанському відділенні відбувся квест «Shevchenko», в якому взяли участь дві команди із складу першокурсників. Метою квесту було з’ясувати назву вірша Тараса Шевченка за підказками, відповівши на ряд запитань у таємних місцях. Учні із величезним азартом пересувалися в пошуках підказок по всьому закладу. Сама форма заходу викликала безліч позитиву та схвалень в учасників квесту. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 березня 2018
у бібліотеці відділення була представлена відкрита полиця художнього слова Тараса Шевченка в підручниках, виданнях, періодиці. Охочі могли насолодитися творчістю національного пророка. Окрім того відвідувачі могли побачити учнівські малюнки олівцем. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 березня 2018

у відділенні відбулося урочисте привітання випускників групи ПЗ-15 за професією "Електрогазозварник" з успішним завершенням освітнього процесу. За час навчання юнаки успішно засвоїли професійні навичкі цієї відповідальної та віртуозної професії. Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася б праця електрогазозварника. Педагогічний колектив та майстер виробничого навчання Биченко Валентина Степанівна побажала хлопцям застосувати отримані знання на виробництві, домогтися поставлених цілей і зберегти дружбу, придбану за ці роки! Успіхів, щастя та здоров’я вам, любі наші випускники!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53