Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Березень » 31
ЕА не хочет покупать Harmonix

15–17 березня 2018

в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018».
      Власний досвід інноваційної освітньої діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» вперше було представлено закладами професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини: Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області, Відокремленим підрозілом "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" та 12 закладами професійної (професійно-технічної) освіти області. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Протягом 14-16 березня 2018 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Це спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти швейного профілю та сфери послуг України, що здійснюється під патронатом Міністерства освіти і науки України. У заході взяли участь представники закладів професійної освіти з 22 областей України.
      На конкурсі, що мав на меті наблизити систему навчання швейним професіям до потреб роботодавців галузі легкої промисловості, були представлені креативні колекції одягу, виготовлені учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти з усієї України. 
      Луганщину представили Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» (номінація «Колекція для дитячих вокальних ансамблів») та Державний навчальний заклад «Сєвєродонецький професійний ліцей» (номінація «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру»). 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 березня 2018

В рамках щорічних Шевченківських днів Рубіжанське відділення прийняло естафету Літературного челенджу «Об'єднаймося ж, брати мої!» від Старобільського відділення та в свою чергу передало Щастинському відділенню «Регіонального центру професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». Учасники цього челенджу популяризують постать Кобзаря та його творчість, об’єднуючись духом патріотизму та національної культури.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53