Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Травень » 07
ЕА не хочет покупать Harmonix

25 квітня 2018

наше відділення взяло участь в обласному профорієнтаційному західі "Професійна палитра" (заключний етап "Марафону актуальних професій"). Предасталено було професії за якими здійснюється освітня діяльнсть в Центрі, правила прийому, демонтраційні моделі тощо. Також Михайловою Сніжаною (гр. ПК-17) був проведний майстер-клас "Оздоблення швейних виробів".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25 квітня 2018 

в рамках Тижня охорони праці було проведено інформаційний лекторій щодо Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Захищене і здорове покоління» та перегляд відеофільму «Вогнегасник».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

24 квітня 2018

     На базі КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відбулося нагородження учнів-переможців обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового–2018». 
     Учень нашого відділення – Давидено Микита –  посів ІІІ місце у номінації «Твір-роздум» у ІІІ етапі цього конкурсу та був нагороджений дипломом та грамотами, тематичними призами (книги). Керівник Микити – Зайцева Ольга Олександрівна – повсякчас підтримує та плекає творчі здібності свого вихованця. Бажаємо подальших успіхів та перемог.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» – це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси, організаторами якого є Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС-САТ України (офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів).
     Цього року Луганщину та Рубіжне зокрема представила команда Рубіжанського відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» в програмному заході Світового чемпіонату С.М.С. «Кубок Євразії» з перукарського мистецтва – це професійні змазання майстрів із різних країн світу (конкурси вечірньої та весільної зачісок, конкурси для майстрів манікюру, чоловічої та жіночої стрижок тощо). 
     Рубіжанське відділення увійшло до складу  Всесвітньої Конфедерації  перукарів та підтвердила факт членства у Конфедерації СМС-САТ Україна.
     Наші учасниці-перукарі – Конченко Даниїла (група ППМ-16) та Лєнь Тетяна (група ППМ-17) представили вечірні зачіски та завоювали два спеціальні призи у цій номінації. Дівчата були нагороджені призами – спеціальна премія – статуетки «Special  award» «Кришталевий янгол» та почесні дипломи. 
     Грицаєнко Анна (учениця групи ППМ-16), яка виступила в Чемпіонаті нейл-дизайну «Fantasy Style», посіла ІІІ місце, отримавши кубок, медаль та диплом.
     Бажаємо учням та майстрам виробничого навчання Чернявській О.С., Ситнік Н.В. та Ковальовій О.В. натхнення та подальших перемог.

Результати конкурсу

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53