Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Вересень » 01
ЕА не хочет покупать Harmonix

1 вересня 2018

відбулася ранкова зутріч, присвячена Дню знань. Для учнів відділення пройшов перший урок на тему: "Українці серед інших европейських націй".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25-26 липня 2018

      Раді повідомити, що Рубіжанське відділення в черговий раз доводить свою першість на всеукраїнському рівні. Учениця нашого відділення – Михайлова Сніжана та її керівник Зайцева Ольга Олександрівна посіли 2 місце у Всеукраїнському історико-літературному конкурсі «Моя Батьківщина. 1030-річчю хрещення Київської Русі присвячується» із своєю неймовірною роботою – Артбук «Віра», який справив незабутнє враження у всіх членів журі.
      Тож у ці дні відбулося нагородження переможців у місті Києві. Програма заходів була дуже насиченою: відвідування Софії Київської, кіностудії імені Олександра Довженка. Учасники відвідали чудову фортецю-замок у Меджибожі у місті Хмельницький. На базі фортеці і відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція  «До 1030 річчя хрещення Київської Русі. Княже подружжя хрестителів – Рівноапостольний князь Володимир та його дружина, Візантійська цариця Анна Порфірородна».
    Неймовірні враження, нові знайомства та відчуття перемоги зробили приємний післясмак від поїздки до Києва. Окремо хочемо подякувати голові організаційного комітету конференції, голові АОКС-Україна – Олені Оганесян та Директору  історико-культурного заповідника «Межибіж» – Олегу Погорільцю. А нашим переможцям подальших успіхів та творчих злетів.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53