Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Жовтень » 29
ЕА не хочет покупать Harmonix

11 жовтня 2018

відбулася дружна зустріч з футболу серед здобувачів освіти, які мешкають в гуртожитку. Наша команда посіла І місце.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 жовтня 2018

Здобувачі освіти нашого відділення відвідали експозицію присвячену трагічній і болючій сторінці сьогодення — російсько-українській війні на сході України. Виставка створена Спілкою ветеранів АТО м. Рубіжне на базі Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму. Хронологічно вона охоплює період з дати проголошення початку антитерористичної операції на сході України до нинішніх днів.
  Співробітниками музею зібрана унікальна колекція різноманітних експонатів, пов`язаних з війною на Донбасі. Передусім з  понівечених речей, військового спорядження та побутового вжитку, документів та матеріалів, зібраних на полях боїв.
 В експозиції представлені практично всі зразки артилерійських боєприпасів, які використовувались проти українських військ, предмети спорядження збройних сил Російської Федерації та незаконних сепаратистських угрупувань, особисті речі загиблих та живих героїв.
   До уваги відвідувачів — державні та відомчі бойові нагороди учасників АТО, шеврони військових підрозділів. Світлини та ексклюзивні експонати розповідають про діяльність на фронті медиків: медична сумка зі спорядженням медичної роти, ноші для евакуації поранених, індивідуальні аптечки.
  Виставку провели самі учасники бойових дій, які стали на захист нашої держави та воювали у складі Збройних Сил України та добровольчих батальйонів. Також для перегляду була продемонстрована стрічка, присвячена обороні Луганського аеропорту.      І на останок, учням випала нагода приміряти на себе форму та амуніцію військовослужбовців ЗСУ та зробити фото.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53