Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Листопад » 27
ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

Найкращий спосіб запобігти нещасним випадкам з мінами та вибухонебезпечними залишками війни – позначити небезпечні місця та сприяти підвищенню рівня обізнаності людей, що мешкають у постраждалих від конфлікту регіонах, закликаючи до безпечної поведінки. У зв’язку з цим представниками FSD за підтримки швейцарського фонду з протимінної діяльності в Україні зі здобувачами освіти відділення була проведена бесіда щодо правил поводження на замінованій території.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

На базі Рубіжанського міського центру зайнятості відбулось засідання круглого столу з представниками освітніх закладів міста, щодо проведення конкурсного відбору освітніх закладів, який відбудеться у грудні місяці цього року. У засіданні брала участь заступник директора Ю.В. Маслікова. Обговорювались питання щодо можливості організації професійного навчання безробітних осіб в місцевих закладах освіти. 
     Під час зустрічі була укладена домовленість про подальшу співпрацю.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада 2018

у нашому освітньому закладі проходив просвітницький захід для здобувачів освіти «YOUTH TALKS» - круглий стіл на тему «Протидія булінгу в освітньому просторі» за участю адміністрації, викладачів, дітей-медіаторів, практичного психолога, Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І. М. Якунін), Рубіжанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» (В.Е. Сараєв), представника сектору ювенальної превенції Рубіжанського ВП ГУНП (А.Є. Кисельова), психолога сектору кадрового забезпечення Рубіжанського ВП ГУНП (І.І. Шевцова).
     За мету було поставлено - обговорення актуальності проблеми булінгу у закладі освіти, місті, країні, пошук шляхів вирішення проблеми в освітньому просторі, активна взаємодія підлітків з представниками міських організацій для вибору оптимальної стратегії до зменшення прояву насильства в освітніх закладах.
    Наприкінці обговорення тематичних питань здобувачі освіти з активністю та інтересом ставили питання, цікавилися прикладами з досвіду роботи представників міських установ, гості заходу надали рекомендації щодо профілактики насильства у сучасному суспільстві. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада 2018

відбулася зустріч Катерини Стус, тренирки з соціальної активності в U-Report Ukraine by UNICEF, із здобувачами освіти. Катерина провела лекцію-дискусію "Як впливати на важливі рішення в Україні".

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53