Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2018 » Грудень » 11
ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2018 в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення здобувачів освіти із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. У рамках тижня представниками Рубіжанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області Сараєвим В.Е. та Муренцем В.С. проведена лекція «Мої права та обов’язки» з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2018

в нашому відділенні відбулась зустріч здобувачів освіти з військовослужбовцями, учасниками АТО, ООС. Зустріч відбулась в теплій та дружній атмосфері. Діти з цікавістю ставили питання військовим та отримували розгорнуті та вичерпні відповіді. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25 листопада - 10 грудня 2018

здобувачі освіти Рубіжанського відділення брали участь у міжнародній акції «16 днів проти насильства». У рамках акції медіатори-початківці спробували себе у ролі ведучих, проводячи Кола, метою яких було пропагування ненасильницьких методів спілкування, обговорення основ миробудування у сучасному суспільстві молодих людей.
    Також у рамках акції до відділення завітали мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в м. Рубіжному та начальник відділу соціальної роботи Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. М. Якунін. Разом вони провели профілактичний захід для здобувачів освіти «Як не стати жертвою насильства, гендерні джерела насильства у сім’ї».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

6 грудня 2018
У бібліотеці відділення представлена виставка книг, присвячена Дню збройних сил України. Книги представляють захисників України різних часів історичного розвитку нашої держави. 
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

5 грудня 2018 
У відділенні відбулася ранкова зустріч із здобувачами освіти. Нагальними питаннями постали відвідування, успішності та якості знань здобувачів освіти, які мають в грудні місяці завершити І семестр навчального року.
       Окрім того, відбулося нагородження за різними напрямками роботи, а саме:
- нагородження медіаторів-початківців, які пройшли освітній тренінг «Базові навички медіатора/медіатори служби порозуміння закладу освіти»: викладачі: Зайцева Ольга Олександрівна,  Калітка Ольга Михайлівна, учні: Міков Микита, Довженко Максим, Лихачьов Микола, Іщенко Марія, Грицаєнко Анна, Литюга Яна, Мироненко Світлана, Сердюк Олена, Клюкалов Олексій, Новицький Ілля;
-  учасниць фотоконкурсу «В етно стилі» та його переможницю – Шепель Юлія (конкурсантка під №3);
-  учасників Всеукраїнських олімпіад від освітнього проекту «На Урок», які показали найкращий результат.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

30 листопада 2018

у м. Сєвєродонецьку відбувся урочистий пленум, присвячений 80-річчю Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому голову первинної профспілкової організації нашого відділення Коваленко Ірину Дмитрівну було відзначено почесною грамотою.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53