Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Березень » 20
ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень сфери послуг

4-7 березня 2019

Відкритий урок-гра на тему: «Моя професія - перукар»  провела викладач Чернявська О.С.
    У конкурсі брали участь 2 команди, які змагалися у 6 номінаціях. Здобувачі освіти показали свої знання з історії перукарської справи, теоретичних знань, техніки безпеки та організації робочого місця перукаря. При проведені таких уроків здобувачам освіти цікавіше засвоювати теоретичні та практичні навички з професії. За загальними балами перемогла команда  гр. ППМ-17.

Виставка малюнків з предмету "Спеціальне малювання".

Виставка «Постижерних виробів». Присутні оглянули виставку постижерних виробів, які здобувачі освіти виготовили на уроках виробничого навчання під керівництвом Чернявської О.С.

Конкурс «Кращій за професією "Манікюрник» відбувся в групі ППМ-17. За техніку та красу перемогу отримала Мирошниченко Дарія, за швидкість та красу – Перепелиця Аліна, за акуратність та техніку – Дмитрієва Дарія, за красу та акуратність – Бороденко Анастасія. Вітаємо дівчат!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 березня 2019

      Недарма жіночий день відзначають весною, коли все розквітає, природа починає прокидатись. Як починається буяння природи – перші квіти соромливо тягнуться до перших сонячних променів, розпускаються бруньки на деревах, так само буяє весною і жіноча краса. Свято 8 Березня завжди асоціюється з весною, ніжністю, красою та теплом, але найбільше - з жіночою красою та витонченістю.
    В нашому відділенні відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному Жіночому Дню – 8 Березня. 
         Для присутніх на святі лунали музичні композиції та пісні, привітальні вірші та прості веселощі, а гості віддячили оплесками та щирими посмішками. 
       Особливо глядачам сподобалася «Черга за квітами» у виконанні групи ПСВ -17, танок, що натхненно продемонстрували хлопці груп ПСВ-16, ПСВ-18, пісня «Калина» у виконанні Сердюк Олени та Шепель Юлії.  Програму вели Давиденко Микита та Клюкалов Олексій.
       В залі панувала атмосфера теплого родинного свята. Дякуючи учасникам концерту, всі присутні  покинули зал в піднесеному настрої, з посмішками на вустах та радістю в серцях.

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

 Ш е в ч е н к і в с ь к і   д н і

4-7 березня 2019

Фото-челендж «Мій Шевченко»
Рубіжанським відділенням, під керівництвом Зайцевої О.О., був розпочатий челендж, метою якого було долучити відділення Регіонального центру до спільного заходу та популяризувати постать великого українського генія. Учасникам необхідно було зробити колективне фото із атрибутами, які символізують Кобзаря.

Тематична книжкова виставка «Великий українець»
Бібліотекар Колісніченко О.Г. створила книжкову виставку художньої спадщини Тараса Шевченка. Деякі екземпляри видань є дуже раритетними, деякі сучасними. Шевченко завжди актуальний та сучасний. Він завжди живе у серцях усіх поколінь українців.

Конкурс «Садок вишневий коло хати»
Здобувачі відділення долучилися до всеукраїнського конкурсу освітнього порталу «Всеосвіта» на знання життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка. Конкурс дав змогу показати свої знання та отримати нові. Дякуємо за можливість брати участь у масштабних національних заходах. Підтримуємо українське!

Всеукраїнський конкурс "#ТГШ205: Таємніця генія Шевченка"

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53