Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Березень » 22
ЕА не хочет покупать Harmonix

14 березня 2019

у м. Києві відбулася Десята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", на якій був презентований наш освітній заклад.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 -14 березня 2019  

в місті Київ проходив Форум служб порозуміння закладів освіти Луганської області. Три дні поспіль молодь з Луганської області ділилася власним досвідом впровадження медіації в закладах освіти, удосконалювала свою медіаторську майстерність та мала змогу спілкуватися з однодумцями. Створення і розвиток Служб порозуміння в учнівських осередках - крок до створення ненасильницького середовища у закладах освіти. Здобувачі освіти нашого відділення: Лихачьов Микола, Міков Микита, Іщенко Марія, Мироненко Світлана та координатор служби порозуміння Чимбаровська Олена були запрошені на цей захід, де отримали нові знання, цікаві знайомства, креативні навички ненасильницького спілкування.
Молодь - це найактивніша частина нашого суспільства, тому важливим кроком миробудування загалом є створення мирного освітнього простору та зменшення рівня конфліктів під час навчання. Вони властиві молодіжному середовищу, як і будь-якому іншому, однак часто стають перепоною для досягнення особистої мети. І як показує досвід, мир не досягається без зусиль. Його потрібно будувати, а збудувавши - підтримувати. Саме для цього конфліктам слід запобігати, а в разі їх виникнення - вирішувати.
    Проект «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному» та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» впроваджує ГО «Ла Страда-Україна в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53