Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Березень » 25
ЕА не хочет покупать Harmonix

20 березня 2019

практичним психологом О. Чимбаровською був проведений інтерактивний захід "Mедiацiя в освiтньому середовищi для здобувачiв освiти". Разом з учнями обговорювалися важливiсть служби порозумiння в нашому закладі та оголосили другу хвилю навчання юних медiаторiв.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19 березня 2019

  У Рубіжанському відділенні Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся Марафон актуальних професій. До нашого закладу завітали учні шкіл. Здобувачі освіти наочно та практично показували реалії, в яких відбувається підготовка висококваліфікованих робітників. 
      Майбутні молоді кравчині продемонстрували колекцію верхнього одягу, а саме жилети та куртки. Перукарі показали майстер-клас експрес зачісок та створили неповторні образи дівчатам, підкресливши індивідуальність кожної. Манікюрники практикували професійні навички роботи з манікюру та нанесення гель-лаку. Інтерес юнаків привернула техніка. Автослюсарі продемонстрували свої чоловічі «салони». 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 березня 2019

відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему: «Технічне обслуговування ходової частини автомобіля ГАЗ-53» у групі ПСВ-18. Урок проводився в майстерні для ремонту автомобілів майстром виробничого навчання Порокою С.М. На уроці Сергій Миколайович використовував сучасні навчально-інформаційні технології.
     Протягом уроку здобувачі освіти самостійно за допомогою майстра виробничого навчання набули первинні вміння та навички при обслуговуванні ходової частини автомобіля, із зацікавленням виконували поставлені перед ними завдання.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53