Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Травень » 02
ЕА не хочет покупать Harmonix

14  квітня 2019 

у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» – щорічний форум фахівців із перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси, організаторами якого є Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС-САТ України (офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів).
     Учні та педагоги Рубіжанського відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» цьогоріч удруге взяли участь у такому масштабному заході. 
   Учасники конкурсу наполегливо й старанно готувалися, аби гідно представити на міжнародному рівні професію «Манікюрник», за якою здійснюється підготовка в Регіональному центрі. За результатами конкурсу юні майстрині довели, що поступово переходять із розряду аматорів у професіонали, адже тільки справжні таланти стають призерами таких представницьких конкурсів.
     Грицаєнко Анну нагороджено кубком та дипломом за ІІІ місце у номінації «Фантазійний манікюр» (керівник: викладач Чернявська О. С.), а Мірошниченку Дар’ю – дипломом за участь у конкурсній номінації «Класичний манікюр» (керівник: майстер виробничого навчання  Ситнік Н.В.
   Щиро вітаємо наших дівчат та їх керівників з успішним виступом, зичимо наснаги, нових звершень та зростання професійної майстерності!

Підсумок конкурсу

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

з 08 по 12 квітня 2019

у відділенні для 10 здобувачів освіти проходив курс тренінгової програми «Базові навички медіатора, медіаторки. Створення служби порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному». Служба порозуміння у нашому закладі освіти – це осередок, у якому здобувачі освіти допомагають один одному розв’язувати конфлікти мирним шляхом та створюють безпечну атмосферу, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло та ін. Кількість юних медіаторів збільшилась вдвічі, отже конфлікти будуть вирішуватись більш ефективно та конструктивно. Вітаємо здобувачів освіти з отриманими знаннями та набутими навичками!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53