Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » May » 11
ЕА не хочет покупать Harmonix

7 травня 2019
З метою належного святкування Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та гідного вшанування подвигу старшого покоління, увічнення пам'яті жертв війни здобувачі освіти нашого відділення гр. ПСВ-17, ПК-17 та колектив працівників здійснили заходи з приведення в належний стан пам’ятника подвигу хіміків, розташованого по вул. Померанчука.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Тези доповіді на тему: "Формування екологічної компетентності майбутніх кравців у позаурочній діяльності - завдання освіти для сталого розвитку" учасника Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, майстра виробничого навчання Сацюк І.І. внесені до збірника "Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної промисловості" Національної академії педагогічних наук.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

В групі ПСВ-18 (майстер виробничого навчання Порока С.М.) провів виробниче навчання на автотранспортному підприємстві «Віконт», м. Рубіжне. Здобувачі освіти отримали загальні відомості про підприємство, ознайомилися з організацією технологічного процесу на підприємстві.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

2 травня 2019

в рамках відзначення у 2019 році Всесвітнього дня охорони праці, який проводиться під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», в нашому відділенні зі здобувачами освіти проводилося онлайн-тестування з питань охорони праці. Учні при проходженні тестування показали хороші результати.
 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53