Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Травень » 30
ЕА не хочет покупать Harmonix

Щиро радіємо за нашого учасника та його керівника, які гідно представили Рубіжанське відділення на V Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці в Полтавському регіональному етапі. Давиденко Микита та Зайцева Ольга Олександрівна – потужна команда, яка завжди йде до перемог! Зичимо творчості, наснаги та нових звершень!
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

29 травня 2019

відбулася обласна олімпіада з предмету «Правила дорожнього руху» серед здобувачів освіти з професії «Водій автотранспортних засобів» категорії С1, С» закладів професійної (професійно-технічної) освіти. За підсумками олімпіади Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації висловив подяку здобувачу освіти групи ПСВ-16 Максєєву Віталію за участь у ІІ етапі обласної олімпіади з предмету «Правила дорожнього руху».  

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Уперше здобувачі Рубіжанського відділення взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Наші учасники під керівництвом викладача Зайцевої Ольги Олександрівни показали хороші результати та нагороджені спеціальними дипломами та подарунками. Вивчаємо та плекаємо не тільки мову, а й традиції, культуру, історію українського народу.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Майстер виробничого навчання І.І.Сацюк (робота "Сорочка - оберіг для сина") та здобувач освіти гр. ПК-17 Нагорна Дар'я (робота "Символ родової пам'яті") взяли активну участь у загальноуніверситетському конкурсі "Вишиванка своїми руками" з нагоди святкування 13-го Всеукраїнського дня вишиванки. Журі відзначило кращі роботи грамотами.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53