Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Липень » 01
ЕА не хочет покупать Harmonix

20-22 червня 2019
     За ініціативи Інституту педагогіки НАПН України й підтримки Міністерства освіти і науки України з метою популяризації ідей особистісно  зорієнтованого й компетентнісного навчання, обміну інноваційним педагогічним досвідом, підвищення професійної майстерності педагогів, сприяння розвиткові творчого потенціалу педагогів Інститут НАПН у період з 20 по 22 червня на базі Львівського ОІППО провів «Літню школу філолога-ОЗОНівця-2019». Єдиним представником Луганщини стала наш викладач Зайцева Ольга Олександрівна, яка успішно пройшла Школу та отримала сертифікат учасниці із зазначенням опрацьованих навчальних годин (інтерактивні лекції, практичні заняття, тренінги, ділові ігри, майстер-класи, воркшоп, сторітелінг). Навчання забезпечували науковці, вчителі-практики, автори публікацій, науково-методичних посібників, супервізори Всеукраїнського фестивалю «Мій особистісно зорієнтований урок». 
     Ольга Олександрівна отримала нові професійні знання, стала членом «Озонівської спільноти» та зарекомендувала себе як активний, ініціативний, професійно-налаштований педагог. Набуті знання впроваджуватиме у професійній діяльності та поділиться ним із колегами. Пишаємося нашим педагогом і бажаємо професійного зростання та успіхів у роботі.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 червня 2019

у місті Каневі відбувся ІІІ тур Всеукраїнського квест-марафону «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?»-2019.
     Викладач Регіонального центру (Рубіжанське відділення) Зайцева О.О. успішно пройшла два перші тури та представила Луганську область у заключному етапі, який був інтерактивним. Ольга Олександрівна для оцінки журі продекламувала вірш Тараса Шевченка «У нашім раї на землі…» та пов’язала тему поезії із долею сучасних матерів, які переймаються, хвилюються, моляться  за  своїх дітей, які причетні до подій на Сході України. Щире, емоційне прочитання торкнуло струни багатьох учасників та гостей конкурсу. 
    У результаті Зайцева Ольга Олександрівна нагороджена дипломом переможця третього туру квест-марафону «Із Шевченком – у прийдешнє» та книгами. Вітаємо нашого педагога.  Зичимо творчого піднесення, професійного окрилення, нових перемог!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53