Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Жовтень » 16
ЕА не хочет покупать Harmonix

9 жовтня 2019

здобувачі освіти нашого відділення взяли активну участь в конкурсно-ігровому уроці козацьких традицій «Козацька держава - наша гордість і слава», який відбувся в бібліотеці філії № 2. Даний захід присвячений Дню захисника України. Змагання, конкурси, вікторини дали змогу ще раз згадати військові і обрядово-побутові традиції українського народу, які несуть свій шлях від давнини до сьогодення.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     Щороку 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, УПА та українських козаків, відзначається  День захисника України.
 8 жовтня 2019 здобувачі освіти відвідали музей АТО Рубіжанського індустріально-педагогічного коледжу, де зберігаються прапори героїв, передані ними особисто, кожен прапор має свою історію, яку розповів здобувачам освіти Андрій Трощий, а далі перейшли до стенду з фотографіями героїв. Діти зустрілися з ветеранами АТО/ООС та військовослужбовцями ЗСУ. Послухали цікаву розповідь про бойовий шлях кожного з військових. 
    Безперечно, таке спілкування надовго збережеться в пам’яті. Адже наші здобувачі освіти мали можливість побачити справжніх  патріотів, захисників нашої землі. Із словами вдячності до гостей звернулися  діти, подякувавши за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави.
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

8 жовтня 2019

проходило свято «Вечір знайомств у студентському гуртожитку - 2019», де  брали участь здобувачі освіти нашого відділення!  Захід пройшов у дружній та привітній атмосфері. Учнівська молодь талановито та креативно представила  сучасний погляд на життя в гуртожитку.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53