Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Листопад » 29
ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Метою запровадження цієї пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.                                                                                                                До цієї дати в нашому відділені були створені тематична виставка «Гідність та свобода України». Також наші здобувачі освіти відвідали захід у музеї АТО на базі РІПТу, куди були запрошені ветерани АТО, діючі військовослужбовці ЗСУ та військовий капелан – Андрій Леонідович Трощій, Валерій Щербак, Петро Шутько, Євгеній Савченко, Сергій Боженко. Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту. 
    Здобувачі освіти з повагою слухали розповіді військовослужбовців. Великий інтерес діти виявили до тематичної експозиції та залюбки приміряли військове оснащення. В кінці заходу за круглим столом в теплій та дружній атмосфері відбулося чаювання зі смаколиками.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20-21 листопада 2019

у місті Київ проходив Навчально-методичний семінар для Національної медіаторської мережі ГО «Ла Страда-Україна» на тему «Актуальні напрями впровадження медіації ровесників. Розвиток служб порозуміння закладів освіти». Ключовими питаннями семінару були: перспективи діяльності та розвиток діяльності Національної медіаторської мережі ГО «Ла Страда-Україна», розвиток комунікаційних навичок медіаторів-ровесників та медіаторок-ровесниць, діяльність служб порозуміння, можливості медіації та відновних практик у протидії насильству та булінгу. Учасницею цього семінару була координатор служби порозуміння, практичний психолог Чимбаровська Олена, яка презентувала досвід роботи служби порозуміння закладу освіти. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 листопада 2019

відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» в Луганській області з компетенції «Перукарське мистецтво». Виконана чоловіча салонна стрижка з укладанням волосся за 40 хвилин, стала достойним виступом на конкурсі нашої здобувачки освіти групи ППМ-17 Бороденко Анастасії. Підготувала учасницю майстер виробничого навчання Ситнік Н.В.
     По завершенні конкурсу всі учасники отримали сертифікати, а також подарунки від спонсорів. Вітаємо наших учасників!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53