Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2019 » Грудень » 16
ЕА не хочет покупать Harmonix

2 – 6 грудня 2019  

в нашому освітньому закладі було проведено ряд заходів, приурочених до Дня Збройних сил України. Це свято не лише військових, а й усіх громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.
   Викладачем Парфьоновим Ю.В.  була організована зустріч здобувачів освіти з військовослужбовцями та воїнами АТО, ООС, які розповіли про ті страшні часи, які назавжди залишаться в пам’яті.  Далі були спортивні змагання «Святкуємо День Збройних Сил України» між здобувачами освіти та військовослужбовцями, на яких хлопці показали знання допризовної підготовки, адже вони мають знати будову АК-74, малокаліберної гвинтівки, ручних осколочних гранат. Учасники продемонстрували вправність розбирання та збирання магазинів автоматів.
Протягом тижня класні керівники провели виховні години «Збройні Сили України – гарант миру і безпеки». 
   В бібліотеці нашого відділення була оновлена постійно діюча тематична виставка, присвячена Дню Збройних Сил України «Від козацьких часів до сучасної армії», яка презентує актуальність військово-патріотичного виховання здобувачів освіти.
     Всі заходи були спрямовані на формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання поваги до громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

4 грудня 2019

здобувачі освіти нашого відділення долучилися до краси мистецтва, відвідавши в міському музеї виставку образотворчого мистецтва з циклу майстер-учні «Мрію! Творю! Люблю!», талановитої художниці-викладачки Кремінської дитячої художньої школи О. Акініної та її учнів, де ознайомилися не тільки з їх роботами, а й з історією портретного живопису.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53