Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Лютий » 23
ЕА не хочет покупать Harmonix

     З метою формування позитивного іміджу та бренду Луганської області, виховання ідеалів побудови миру та любові до рідного краю громадянська організація «Громадський дім», Програма ООН із відновлення та розбудови миру, Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та  зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації проводив конкурс художньої творчості з живописної композиції на тему «Тварини – символи Луганщини».
     У конкурсі взяли участь здобувачки освіти Рубіжанського відділення ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» - це Бутко Анастасія, гр. ППМ-20 з роботою «Граціозний кінь», Куриленко Олександра гр. ППМ-20 з роботою «Руда сімейка» та Коломієць Анастасія гр. ППМ-20 з роботою під назвою «Мрійниця лисичка».
      Дякуємо нашим дівчатам за участь у конкурсі!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 лютого 2021
      День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.
     Бібліотека нашого відділення  випустила  тематичну газету «Історія виникнення свята Дня святого Валентина», де здобувачі освіти зможуть дізнатися нові факти про історію свята, його звичаї і традиції.
     Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри. Будьте щасливі!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

9 лютого 2021
      9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
     День безпечного Інтернету запровадили для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
    День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. 
     В навчальних групах нашого відділення до цієї дати були проведені онлайн виховні години на тему: «Інформаційна безпека в Інтернеті». Але і для педагогічного колективу нашого закладу цей день пройшов з користю та в дружній атмосфері колег з ЗП(ПТ)О Луганської області. Педагогічні працівники нашого відділення відвідали обласний цільовий семінар для педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Луганської області за темою: «День Безпечного Інтернету 2021». В рамках семінару була представлена дуже корисна та цікава інформація про кібергігієну, шляхи підвищення онлайн безпеки, цифрове покоління, соціально-психологічний супровід формування безпечної поведінки підлітків в Інтернеті. 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53