Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Квітень » 26
ЕА не хочет покупать Harmonix

21 квітня 2021

   Наша творча команда з професії "Кравець" взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Прорив легкої промисловості України" (м. Київ), створивши колекцію одягу з 5 образів на тему «Fashion-візитівка». Джерелом натхнення колекції став креатив, який  відобразився в moodboard, ескізах та lookbook.
   Бажаємо нескінченного простору для творчих ідей здобувачам освіти, педагогам та майстрам виробничого навчання з професії «Кравець».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 квітня 2021

сумісно з міським Центром зайнятості наш заклад провів онлайн Марафон актуальних професій, на якому випускники шкіл ознайомилися з освітнім закладом, професіями, матеріально-технічною базою та правилами вступу.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     З метою розвитку морально-етичних якостей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді  Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», проводиться XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», який приурочено до Міжнародного захисту дітей та 30-річчю Незалежності України.
    У конкурсі взяли участь наші здобувачки освіти гр. ППМ-20 Коломієць Анастасія з малюнком на тему «Право на навчання» та Бутко Анастасія з малюнком «Діти мають право на…».
       Дякуємо учасницям  Всеукраїнського конкурсу «Мої права».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

16 квітня 2021

     В рамках Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «ПРОРИВ легкої промисловості України» було проведено семінар на тему: «Сучасні технології fashion–індустрії», в якому взяли участь педагоги та майстри виробничого навчання, які здійснюють підготовку з професії "Кравець". 
     В рамках семінару були розглянуті теми: «Концептуально-методологічні основи прогнозування моди як базовий алгоритм нового освітнього напрямку в Україні», «Зміст і форма в контексті розробки творчих колекцій: від українського ДНК до світових трендів», «Швидкісні методики конструювання виробів. Європейський досвід», «Інноваційні текстильні матеріали».    

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53