Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Червень » 09
ЕА не хочет покупать Harmonix

28 травня 2021

На  засіданні обласної методичної секції викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему «Кроссенс як технологія розвитку критичного мислення на уроках. Підвищення якості та результативності уроку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій» у формі вебінару викладач Рубіжанського відділення Зайцева Ольга Олександрівна поділилася досвідом, виступивши з доповіддю «Підвищення якості та результативності уроку української мови та літератури за допомогою технології  “Кроссенс” та сучасних освітніх технологій». Викладач продемонструвала власні наробки та запропонувала колегам подальшу співпрацю з обміну досвідом.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 травня 2021

відбувся цільовий семінар на базі СТО «Автодок» за темою: «Прогресивні технології та новітнє обладнання в автомобільній галузі з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
   У теоретичному та практичному навчанні по ремонту газобалонного обладнання, обслуговуванню та очищенню форсунок, шиномонтажі взяли участь майстри виробничого навчання Тулєнцев Володимир Михайлович та Маслєніков Євген Павлович. Всім учасникам семінару було надано можливість попрацювати на сучасному професійному обладнанні. По закінченню семінару всі учасники отримали сертифікати. 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53