Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Жовтень » 19
ЕА не хочет покупать Harmonix

     В рамках курсу «Кар’єрне консультування для закладів освіти» в Центрі розвитку особистості (Професійна кар’єра) відбулаcя комунікаційна зустріч на свіжому повітрі «Я і моя успішна кар'єра», яка допомогла здобувачам освіти перетворити власні мрії в цілі, зрозуміти, куди рухатися далі, що цікаво і яким чином щось в житті міняти.
    Курс "Кар'єрне консультування для закладів освіти" організовують експертна платформа Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

29 вересня 2021
   Ця  трагічна дата є символом «Голокосту від куль» і символом нацистської політики знищення людей в Україні. Саме темі історії і трагедії Бабиного Яру були присвячені інформаційно-медійні заходи в нашому відділенні. Відбулися урок-реквієм з презентацією «Трагедія Бабиного Яру» та перегляд документального фільму «Бабин Яр. Пам'ять назавжди», які містили архівні відеозаписи, фото страти єврейського населення та свідчення очевидців трагедії. 
     Ми маємо пам'ятати минуле заради майбутнього.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53