Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Листопад » 02
ЕА не хочет покупать Harmonix

8 жовтня 2021

в нашому Центрі психологом Корольковою М.І. проведено цикл заходів, приурочених Всесвітньому дню психічного здоров’я (World Mental Health Day), який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Мета усіх заходів - запобігання поширенню депресивних розладів, залежності від негативних звичок, розумової відсталості; формування мотивації до ведення здорового способу життя і гармонійного розвитку особистості.
     Позитивний настрій – найголовніше в житті. Для створення позитивного тонусу на початку робочого дня педагогам та здобувачам освіти було запропоновано стати учасниками психологічної акції «Єдність і неподільність людини».
     Тренінгове заняття (гр. ТПМ-21) «Здоров’я – джерело життя», тести «Чи маєте ви почуття гумору?» (гр.ПСВ-20), кольорова терапія, музикотерапія, створення колажів «Я обираю здоров’я», «Коло асоціацій» формували  в молодіжному колективі мікроклімат позитиву.
    Всі форми роботи сприяють зміцненню психологічного здоров’я, формують у здобувачів освіти поняття про життя як найвищу цінність і здоров’я як найважливішу умову щасливого життя.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53