Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » Листопад » 30
ЕА не хочет покупать Harmonix

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
     Насильство серед жінок є і нікуди не ділося. Закони, служби допомоги працюють, проте в країні малий відсоток тих жінок, хто про це знає та ще менший тих, хто туди звертається. Тому найефективніші наші дії у цьому ключі – зробити все можливе, щоб попередити виникнення насильства!

У рамках заходів Всеукраїнської акції 25 листопада 2021 психологом центру Корольковою М.І. були проведені заняття з елементами тренінгу:
- в групі ТПМ-21 «Рівні права і можливості для чоловіків і жінок». Мета: розширити знання здобувачів освіти  про проблему гендерних взаємовідносин у суспільстві, надати інформацію з гендерних питань на прикладі вправ, аналізуючи факти та стереотипи уявлень, сформувати елементарні навички гендерної культури, сприяти формуванню поведінки, орієнтованої на дотримання гендерної рівності.
- в групах ППМ-19, ППМ-20 «Ми проти насильства!», метою якого було поглибити знання здобувачів освіти про насилля, його види та способи можливого уникнення, навчати толерантному відношенню до оточуючих, розвивати почуття гідності та неповторності.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

24 листопада 2021 

в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти за сприяння Компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» та Громадської школи «Енергоефективності» відбувся конкурсний інтелектуальний захід «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє». 
     Участь у конкурсній частині заходу взяла наша команда «Нестандартний варіант»  - здобувачі освіти Софія Гулік, група ТПМ-21, та Андрій Новіков, група ПСВ-20, -  які переглянули відеоролики на тему енергоефективності та ощадливого використання природних ресурсів та успішно пройшли тестування. Наша команда отримала 17 балів із 20. Вітаємо учасників інтелектуального заходу та дякуємо за участь.
        Нам було цікаво! 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада – День Гідності та Свободи, день, коли почала вершитися нова українська історія. Цей день асоціюється з Майданом, на якому  творилося українське державотворення, національне волевиявлення. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих і найцінніших  ідеалів цивілізованого, демократичного світу.  Щорічно 21 листопада вся країна повертається в події Помаранчевої Революції та Революції Гідності, згадує за що боролися мільйони свідомих українців. Це жовто-блакитний  день.
     У Рубіжанському відділенні відбулися тематичні години спілкування, творчі майстерні з виготовлення аксесуарів та створення зачісок в національному стилі. Дівчата групи ППМ-20 з професії "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" на уроці виробничого навчання створили зачіски та декорували їх стрічками, квітами в жовто-блакитних кольорах. Хлопці групи ПСВ-20 з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Водій автотранспортних засобів (категорія "С")" створювали браслети зі стрічок  на знак єдності та підтримки гідності та свобод кожного громадянина нашої держави. Група ППМ-19 за професією "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" зробили поробки.  

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53