Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » December » 09
ЕА не хочет покупать Harmonix

7 грудня 2021

     З нагоди Дня Збройних Сил України, викладач з предмету "Захист України" Парфьонов Ю.В. разом з нашими здобувачами освіти груп ТПМ-21 та ПСВ-19 завітали до музею АТО, де дізналися про героїзм, мужність та відвагу громадян, захисників України, волонтерів, медиків. В музеї їх радо зустрів голова ГО «Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне» Трощій А.Л., який провів їм надзвичайно цікаву екскурсію. 
  Здобувачі освіти розглянули макет пункту спостереження, пробиті снайперськими кулями бронежилети, шоломи, використані туби з під бойової зброї, каски, які врятували життя бійцям, уламки мін, снарядів, «Градів», світлини з бойовими побратимами, медичні препарати, уламки заліза, а серед бойових прапорів та книжок про АТО лежить бронежилет бійця добробуту «Айдар» з плямами крові його власника – це все мовчазні свідки подій на Донбасі.
     Але найголовніший експонат музею - прапор України як духовний оберіг воїна на передовій.
     Також здобувачі освіти мали змогу приміряти захисне спорядження військових, ближче роздивитися та потримати зброю. Діти отримали безліч позитивних емоцій, подякували за цікаву та змістовну екскурсію, а військовим - за те, що вони, не шкодуючи власних життів, захищають мир та спокій українців.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53