Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2021 » December » 23
ЕА не хочет покупать Harmonix

     Скоро прийде Новий рік! Його чекають усі: і дорослі, і діти. 
   Напередодні Дня Святого Миколая у нашому закладі відбувся різдвяно-новорічний конкурс «Прикрась ялинку» для здобувачів освіти та працівників. Усім було запропоновано зробити власноруч іграшку, прикрасу, гірлянду, які послужать вбранням для новорічної красуні.
   Зроблені креативні, неповторні та оригінальні іграшки вже красуються на нашій ялинці.  До речі, в нашому закладі вперше була прикрашена ялинка на вулиці. 

    І місце - група ППМ-19, ІІ місце - групи ТК-20 та ППМ-20, ІІІ місце - ПСВ-19, ТПМ-21

  Переможці отримали солодкі подарунки, а інші учасники – заохочувальні призи. Приз глядацьких симпатій отримав новорічний сніговик, якого виготовили здобувачі освіти групи ПСВ-20.
   Дякуємо всім за участь у конкурсі!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 грудня 2021 

відбувся регіонального відбір Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «WorldSkills Ukraine-2021» в Луганській області за компетенцією «Технологія моди». Наш освітній заклад представляла здобувачка освіти групи ТК-20 Вербецька Анна, яку підготувала майстер виробничого навчання Сацюк І.І.
   Під час професійних змагань на конкурсі Вербецька Анна виготовила елегантну, стильну, практичну і зручну жіночу сукню з кашеміру вільного силуету, з круглим вирізом горловини, одношовними  рукавами. Сукня незамінна в осінній та зимовий періоди як діловий та офісний стиль. Робота Анни виконана на високому рівні. Вона впоралася із завданням та посіла призове ІІІ місце.
    Переможців було нагороджено дипломами та цінними призами.
   Вітаємо нашу здобувачку освіти Вербецьку Анну та майстра виробничого навчання Сацюк І.І. з новими досягненнями!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 грудня 2021 

наші майстри виробничого навчання брали участь в якості експертів у регіональному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine-2021» за компетенціями «Технологія моди» - Сацюк Інна Іванівна, «Слюсарні роботи» - Тулєнцев Володимир Михайлович.
     Роботу експертів регіонального відбору відзначено сертифікатами.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

   У нас відбулася благодійна акція «Допоможи тваринам», яку організував наш освітній заклад. До акції приєдналися як здобувачі освіти так і працівники, проявивши небайдужість до проблеми безпритульних тварин.
   Всього на допомогу тваринам було зібрано 600 грн. Зв’язавшись з волонтеркою нашого міста Оксаною Бондар, ми дізнались, якими продуктами ми можемо допомогти. На ці гроші здобувачі освіти та педагогічні працівники закупили 20 кг пшеничної крупи, 4 кг мороженої риби, 12 кг м’ясних продуктів та сухого корму для кішок. А потім, всі гуртом поїхали роздавати куплені продукти по адресах, де тримають тварин на перетримці, поки не знайдуться нові господарі. 
     Дякуємо усім за співпрацю та допомогу!
     Давайте зробимо цей світ краще разом!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2021

в нашому освітньому закладі відкрилася «Резиденція Чарівників». Для того, щоб Дідусь Мороз точно знав твої бажання необхідно завчасно попередити його. Цілий день здобувачі освіти та колектив відділення писали листи Діду Морозу та отримували від від нього солоденькі подарунки.

P.S. Пишіть листи Діду Морозу і не забувайте мріяти - бо мрії збуваються!
 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53