Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 72 73 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

20 вересня 2018

Наш викладач, Зайцева Ольга Олександрівна, взяла участь у Всеукраїнській ювілейній науково-практичній інтернет-конференції «Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної  спадщини В.О. Сухомлинського» (м. Біла Церква) та виступила єдиним модератором від нашої області.  Пишаємося нашими педагогами та бажаємо професійного зростання.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 вересня 2018

у нашому відділені відбувся традиційний День здоров'я.
      День здоров`я – це завжди веселий, активний захід, який подобається всім  здобувачам освіти і викладачам. Вони можуть не тільки брати участь в різних змаганнях, а й подихати свіжим повітрям і добре провести свій час.
        Під керівництвом Павлова Р.Г., викладача  фізичного виховання,  здобувачі освіти взяли участь у спортивних змаганнях, естафетах, перетягуванні канату. Судді оголосили підсумки змагань і нагородили переможців солодкими призами.
Серед хлопців:                                 Серед  дівчат:
І місце – група ПСВ-16                    І місце – група ППМ-18
ІІ місце – група ПСВ-18                   ІІ місце – група ППМ-17
ІІІ місце – група ПСВ-17                  ІІІ місце – група  ППМ-16

      День здоров'я пройшов дуже організовано. На завершальному етапі цього дня здобувачі освіти пригощали всіх смачною кашею, приготовленою власноруч під керівництвом класних керівників та майстрів виробничого навчання. 
      Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 вересня 2018

у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Луганській області відбулося засідання обласних творчих груп з розробки електронних підручників з професій "Перукар (перукар-модельєр)" та "Кравець". В засіданні брали участь майстер виробничого навчання Сацюк І.І. та викладач Чернявська О.С.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 вересня 2018

відбулася першість Рубіжанського віділення з футболу. 
І місце – група ПСВ-18
ІІ місце – група ПСВ-16
ІІІ місце – група ПСВ-17

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 вересня 2018

     Кожен рік у вересні проходять у всьому світі масштабні екологічні акції в рамках Міжнародного дня чистих берегів. Мільйони людей в більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок, морів та океанів.
     На берегах річки Красна (м. Кремінна) відбулася екологічна акція “Міжнародний день чистих берегів”, під час якої наші здобувачі освіти, викладачі та майстри виробничого навчання прибирали та сортували сміття.                                                                                                      Пам’ятаймо: майбутнє наших водоймів – у наших руках! 

#Яприбрав_ТвояЧерга

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

5 вересня 2018

у рамках години спілкування в групі ПСВ-18, з метою впровадження відновних практик та медіації в освітній процес, було проведено коло цінностей «Я серед інших». Знайомство здобувачів освіти один з одним завдяки колу стало щирим та відвертим, атмосфера – довірливою, учасники з цікавістю та у позитивному настрої сформували спільні уявлення про людські цінності та якості особистості які роблять людину добріше, стриманіше, милосердніше.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

4 вересня 2018
Викладач української мови та літератури Зайцева О.О. взяла участь у Міжнародному конкурсі для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів України та освітніх установ української діаспори «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу». Педагог представила на конкурс методичну розробку уроку з української літератури для 10 класу на тему «Мавка – чарівний образ краси та гармонії за драмою-феєрією «Лісова пісня» Лесі Українки». Ольга Олександрівна нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України та Науково-дослідним інститутом  українознавства. Бажаємо творчих успіхів, натхнення та подальших перемог.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

1 вересня 2018

відбулася ранкова зутріч, присвячена Дню знань. Для учнів відділення пройшов перший урок на тему: "Українці серед інших европейських націй".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25-26 липня 2018

      Раді повідомити, що Рубіжанське відділення в черговий раз доводить свою першість на всеукраїнському рівні. Учениця нашого відділення – Михайлова Сніжана та її керівник Зайцева Ольга Олександрівна посіли 2 місце у Всеукраїнському історико-літературному конкурсі «Моя Батьківщина. 1030-річчю хрещення Київської Русі присвячується» із своєю неймовірною роботою – Артбук «Віра», який справив незабутнє враження у всіх членів журі.
      Тож у ці дні відбулося нагородження переможців у місті Києві. Програма заходів була дуже насиченою: відвідування Софії Київської, кіностудії імені Олександра Довженка. Учасники відвідали чудову фортецю-замок у Меджибожі у місті Хмельницький. На базі фортеці і відбулася ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція  «До 1030 річчя хрещення Київської Русі. Княже подружжя хрестителів – Рівноапостольний князь Володимир та його дружина, Візантійська цариця Анна Порфірородна».
    Неймовірні враження, нові знайомства та відчуття перемоги зробили приємний післясмак від поїздки до Києва. Окремо хочемо подякувати голові організаційного комітету конференції, голові АОКС-Україна – Олені Оганесян та Директору  історико-культурного заповідника «Межибіж» – Олегу Погорільцю. А нашим переможцям подальших успіхів та творчих злетів.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38