Привет Гость!
Ты должен:
Вхід чи Зареєструватися
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 70 71 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2018

у рамках відзначення 80-ти річчя від дня утворення Луганської області наше відділення взяло участь в урочистому святковому заході "Виставка-презентація закладів професійно (професійно-технічної) освіти "Наш труд і творчість тобі, рідна Луганщино!".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

16 травня 2018 

у рамках впровадження в освітній процес проекту «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом рівний-рівному та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» у нашому відділенні відбувся інформаційно-просвітницький захід для педагогів та майстрів виробничого навчання на тему «Медіація як інноваційна техніка у вирішенні конфліктів мирним шляхом». Учасники заходу активно приймали участь у бесіді та зацікавилися впровадженням медіації в освітній заклад. Також педагогічним працівникам було запропоновано взяти участь у техніці «Коло цінностей», де кожен мав можливість висловитись та бути почутим у відповідь.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

    Вітаємо Бондарєву Тетяну (здобувач освіти групи ПК-15) та майстра виробничого навчання Сацюк І.І. за зайняте ІІІ місце у ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів П(ПТ)О з професії «Кравець», який проходив 15-16 травня 2018 року у м. Сєвєродонецьку.
     Конкурс проводився у два тури: теоретичний та практичний.
  Під час теоретичного туру здобувачі освіти проходили тестування зі спеціальних дисциплін. Практичний – передбачав виготовлення дитячого сарафану 36-го розміру з напіввовняної тканини напівприталеного силуету, злегка розширений донизу з вшивними рукавами на половину пройми.
  Виконуючи практичні завдання, конкурсанти демонстрували фахову майстерність, виробничу культуру, дотримання технологічного процесу, уміння застосовувати набуті теоретичні знання на практиці. Готові вироби, старанно виготовлені конкурсантами, були високо оцінені членами журі. На урочистому закритті конкурсу переможці були нагороджені цінними подарунками.
  Нашим кравцям бажаємо невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків, удосконалення своєї майстерності!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

 9 травня 2018

відбулася 73-річниця з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війни. Саме цій даті була присвячена тематична виставка документальних джерел та художньої літератури «Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо», яка відбулася в бібліотеці нашого відділення. Пам’ять про героїзм та подвиг народу назавжди залишиться в наших серцях.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 травня 2018

наша команда (педагоги та здобувачі освіти) взяла участь молодіжно-спортивний акції «В ім'я Перемоги» (вело- і легкоатлетичні пробіги вулицями міста).

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 квітня 2018

в нашому відділенні відбувся День цивільного захисту.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 квітня 2018 

на подвір’ї нашого відділення відбулося урочисте відкриття спортивного свята, присвяченого Дню здоров’я. У веселих змаганнях взяли участь хлопці та дівчата груп: ППМ-17, ПСВ-17, ПК-17, ПСВ-16, ППМ-16, ПСВ-15, ППМ-15, ПК-15 та команди співробітників і викладачів. За звання найкращої команди відділення боролися 3 чоловічі команди і 3 жіночі команди. Цікаве, видовищне й динамічне спортивне дійство неабияк захопило не лише учасників, а й уболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої.
Серед хлопців:                  Серед дівчат:
ПСВ – 17 – І місце            ППМ – 16 – І місце
ПСВ – 16 – ІІ місце           ППМ – 17 – ІІ місце
ПСВ – 15 – ІІІ місце          ПК – 15 – ІІ місце

 На завершальному етапі спортивного свята здобувачі освіти пригощали всіх смачною кашею, приготовленою власноруч під керівництвом класних керівників та майстрів виробничого навчання. Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 квітня 2018  

в бібліотеці нашого відділення відбулася тематична виставка «Дзвони Чорнобиля», присвячена Дню Чорнобильської трагедії, де були представлені фотографії, література, газетні та журнальні статті, які вкотре нагадали нам про всі ті жахи, про все те горе та біль, які принесла людям ця трагедія.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25 квітня 2018

наше відділення взяло участь в обласному профорієнтаційному західі "Професійна палитра" (заключний етап "Марафону актуальних професій"). Предасталено було професії за якими здійснюється освітня діяльнсть в Центрі, правила прийому, демонтраційні моделі тощо. Також Михайловою Сніжаною (гр. ПК-17) був проведний майстер-клас "Оздоблення швейних виробів".

детальніше

Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 8
Підготовка до ЗНО
Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38