Привет Гость!
Ты должен:
Вхід чи Зареєструватися
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...

з попередження насильства в сім’ї, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

безкоштовно з мобільного телефону

анонімно

цілодобово

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 65 66 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

29 січня 2018

в бібліотеці відділення проведена тематична виставка «Пам`ятай про Крути... 29 січня 1918 р.». Учні ознайомились з подіями, що відбулися на залізничній станції Крути. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

29 січня 2018 

учні нашого відділення відвідали міський музей, де відбулася експозиція «Пам'ятаємо Героїв Крут», присвячена 100-річчю бою під Крутами. Учні почули розповідь про мужність, героїзм українських юнаків-патріотів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 січня 2018 

в бібліотеці нашого закладу була представлена виставка «Соборність – свобода, єдність і злагода», присвячена Дню Соборності України. Виставка ознайомила учнів з історичним значенням цього національного свята.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

11 грудня 2017

учні та педагоги відділення відвідали фотовиставку "1942-2015 Два століття - одна війна» фундації "Вільні люди".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

з 4 по 8 грудня 2017

у відділенні відбувся Всеукраїнський тиждень права. Протягом тижня були проведені наступні заходи: урочиста лінійка з нагоди Всеукраїнського тижня права та тематична виставка «Права людини в Україні», перегляд документального фільму про права людини, круглий стіл «Права дитини в Конституції України», вікторина на тему «Подорож країною закону», проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 грудня 2017 

в рамках Всеукраїнського тижня права  була організована зустріч з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. За мету було поставлено проведення просвітницької та профілактичної роботи серед учнів для попередження правопорушень серед учнівської молоді. На зустрічі підіймалися питання правової поведінки та правопорушень серед юнаків та дівчат. Учні активно приймали участь у дискусії та тренінгових вправах, ставили питання, та розповідали випадки із власного досвіду.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

 з 30 листопада по 2 грудня 2017

у м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Worldskills Ukraine». В номінації «Технологія моди» взяла участь учениця Рубіжаньского відділення Бондарева Тетяна, група ПК-15. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 листопада 2017 

майстри виробничого навчання з професії "Перукар (перукар-модельєр)" відвідали семінар у м. Києві, який проводила авторська школа «Перукарського мистецтва Сергія Зими (Zima SCHOOL)». Майстер-класи проводили майстри вищого рівня. Були виконані жіночі та чоловічі стрижки, а також фарбування волосся.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

У жовтні – листопаді 2017 року учні закладів освіти Луганської, Донецької та Харківської областей взяли участь у ХІ творчому конкурсі «Сіверський Донець – очима молоді», що проводився Сіверсько-Донецьким басейновим управлінням водних ресурсів спільно з ГО «Сіверський Донець – відродження».

Головна мета конкурсу – сформувати в юного покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як найбільшої водної артерії Сходу України та наполегливе бажання зберегти водні ресурси нашого краю.

Творчий погляд на світ природи очима юності й дитинства було розкрито в конкурсних роботах за 6-ма номінаціями: фотографії, малюнки, поетичні й прозові твори, вироби з природних та ужиткових матеріалів, дослідницькі роботи та агітаційні розробки.

За інформацією організаторів заходу, цього року на конкурс надійшло близько 1150 творчих робіт від 170 закладів освіти. Оцінювало роботи компетентне журі, до складу якого увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники органів влади та місцевого самоврядування.

Приємно відзначити, що переможцем конкурсу в номінації «Агітаційні розробки» стала учениця Рубіжанського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Дмітрієва Дар’я, а її одногрупницю Марину Метельську відзначено подякою за участь у конкурсній номінації «Фотографія» та любов до рідного краю, уміння бачити й показати красу природи.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 8
Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Професії
Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 36