Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 76 77 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

Найкращий спосіб запобігти нещасним випадкам з мінами та вибухонебезпечними залишками війни – позначити небезпечні місця та сприяти підвищенню рівня обізнаності людей, що мешкають у постраждалих від конфлікту регіонах, закликаючи до безпечної поведінки. У зв’язку з цим представниками FSD за підтримки швейцарського фонду з протимінної діяльності в Україні зі здобувачами освіти відділення була проведена бесіда щодо правил поводження на замінованій території.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

На базі Рубіжанського міського центру зайнятості відбулось засідання круглого столу з представниками освітніх закладів міста, щодо проведення конкурсного відбору освітніх закладів, який відбудеться у грудні місяці цього року. У засіданні брала участь заступник директора Ю.В. Маслікова. Обговорювались питання щодо можливості організації професійного навчання безробітних осіб в місцевих закладах освіти. 
     Під час зустрічі була укладена домовленість про подальшу співпрацю.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада 2018

у нашому освітньому закладі проходив просвітницький захід для здобувачів освіти «YOUTH TALKS» - круглий стіл на тему «Протидія булінгу в освітньому просторі» за участю адміністрації, викладачів, дітей-медіаторів, практичного психолога, Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (І. М. Якунін), Рубіжанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» (В.Е. Сараєв), представника сектору ювенальної превенції Рубіжанського ВП ГУНП (А.Є. Кисельова), психолога сектору кадрового забезпечення Рубіжанського ВП ГУНП (І.І. Шевцова).
     За мету було поставлено - обговорення актуальності проблеми булінгу у закладі освіти, місті, країні, пошук шляхів вирішення проблеми в освітньому просторі, активна взаємодія підлітків з представниками міських організацій для вибору оптимальної стратегії до зменшення прояву насильства в освітніх закладах.
    Наприкінці обговорення тематичних питань здобувачі освіти з активністю та інтересом ставили питання, цікавилися прикладами з досвіду роботи представників міських установ, гості заходу надали рекомендації щодо профілактики насильства у сучасному суспільстві. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада 2018

відбулася зустріч Катерини Стус, тренирки з соціальної активності в U-Report Ukraine by UNICEF, із здобувачами освіти. Катерина провела лекцію-дискусію "Як впливати на важливі рішення в Україні".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень національно-патріотичного виховання

9 листопада 2018 

У стінах відділення відбувся традиційний диктант – диктант національної єдності із Олександром Авраменком. Цей захід єднає усіх українців в одному національному просторі та часі, що надає масштабності святкування Дня української писемності та мови. 
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень національно-патріотичного виховання

8 листопада 2018 
За програмою тижня національно-патріотичного виховання відбувся конкурс фотографій в українському стилі. Кожен міг віддати голос за світлину, яка йому найбільше сподобалася. Результати голосування незабаром! Переможницю чекають приємні призи.
 

Виставка «UkrаЇna»
   В кабінеті української мови та літератури представлена виставка виробів національного спрямування у різних техніках декоративно-прикладного мистецтва. На виставці представлені техніки: декупаж, бісероплетіння, вишивка, витинанка, гончарство, лозоплетіння, розпис, народна іграшка-оберіг (мотанка) та інше. 

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 листопада 2018 

практичний психолог О.О. Чимбаровська взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Психологічне забезпечення освітнього процесу в умовах Нової української школи".  

Метою конференції було:
- визначення перспективних напрямів роботи щодо психологічної та соціально-педагогічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах Нової української школи;
- демонстрація наукової інформації й практичних здобутків в галузі психології;
- формування партнерських взаємовідносин між закладами освіти, науковими установами, громадськими організаціями з питань сучасної психологічної науки.   

    Конференцію відкрив директор Українського науково-методичного центру практичної психологіїі соціальної роботи НАПН України, доктор психологічних наук, професор, член президії НАПН України, заслужений діяч науки і техніки Віталій Панок з доповіддю «Окремі питання психологічного забезпечення освітнього процесу».         

  Після пленарної частини учасники конференції були запрошені взяти участь у    засіданні круглого столу, тренінгах та майстер–класах, які проводили: директор Українського науково-методичного центру практичної психологіїі соціальної роботи НАПН України, доктор психологічних наук, професор, член президії НАПН України, заслужений діяч науки і техніки Віталій Панок, директор департаменту профілактики, освіти та медіації ГО «Ла Страда-Україна» Вероніка Андрєєнкова, сертифіковані тренери-медіатори Національної мережі медіаторів ГО «Ла Страда-Україна» Світлана Решетняк, Світлана Демчук, науковий співробітник Центру психічного здоров’я та психосоціального супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія», тренер проектів ЮНІСЕФ Вікторія Соловйова, завідувач обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського ОІППО Ольга Коган, методист кафедри педагогіки та психології Луганського ОІППО Любов Галенко.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень національно-патріотичного виховання

7 листопада 2018 
На виховній годині для здобувачів освіти та педагогів викладач української мови та літератури провела гумористичне свято «Переходь на українську», завданням якого було показати красу рідної мови, її багатство та емоційне навантаження. На святі бажаючі могли пограти в ігри, переглянути виступ відомих коміків Дизель-шоу та замислитися над красою та чистотою власного мовлення.

    У кабінеті писемності облаштована релакс-зона «ІмпресіЯ». Де кожен може відпочити, почитавши сучасну українську книжку, зігравши в козацьке лото, розфарбувавши модну розмальовку-антистрес, тобто на декілька хвилин поринути у власний світ відчуттів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень національно-патріотичного виховання

6 листопада 2018 

У відділенні відбувся І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури. Усі бажаючі могли взяти участь та перевірити свої знання. В результаті з’ясувлися переможці, які представлять наш заклад у ІІ етапі олімпіад.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38