Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 77 78 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

10 січня 2019

Для досягнення успіху будь-якою командою, важливо не тільки грамотне управління і професіоналізм співробітників, але і згуртований і дружний колектив. Освітяни Рубіжанського відділення розпочали 2019 рік з нових практик, а саме тімбілдінгу у форматі зимових розваг. Педагоги отримали великий заряд бадьорості, наснаги та енергії для подальшої творчої, плідної праці.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

9 січня 2019
Практичним психологом Чимбаровською О.О. проведений тренінг для педагогічних працівників на тему «Мої успіхи у педагогічній діяльності». У тренінгу були використані відновні практики у вигляді Кола, які дали змогу відчути атмосферу дружньої підтримки та допомогли узагальнити позитивні аспекти педагогічного досвіду освітян відділення.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

28 грудня 2018

Напередодні Нового року в Рубіжанському відділенні пройшла новорічна конкурсна програма «Хто зверху?». 
   Неперевершена Баба Яга допомогла привнести в гру казкової чарівності, а незамінні герої всіх новорічних свят Дід Мороз і Снігуронька створили святкову атмосферу. В результаті запеклих змагань з невеликим відривом перемогла команда дівчат. Всі учасники отримали солодкі подарунки та заряд енергії з котрим радісно відправились на зимові канікули та святкування новорічних свят. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

28 грудня 2018

в групі ППМ-16  (професія "Перукар (перукар-модельєр Манікюрник Педикюрник) відбулася поетапна квалафікаційна атесація на присвоєння кваліфікаійного розряду "перукар 2 класу".  

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Майстер виробничого навчання Сацюк Інна Іванівна взяла участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції "Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної просмисловості".

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

28 грудня 2018

в групі ППМ-17 (професія "Перукар (перукар-молельєр) Манікюрник Педикюрник") відбулася поетапна кваліфікаційна атестація на присвоєння кваліфікаійного розряду "манікюрник 2 розряду (ІІ класу)".    

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17-21 грудня 2018

відбувся Тиждень сфери послуг за професією "Кравець". Тиждень - це комплекс освітніх заходів щодо удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників та заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення їх знань з професійної підготовки, посилення профорієнтаційної роботи.                                                                                              

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Особливою подією стала перемога (1 місце) здобувача освіти І курсу Клюкалова Олексія з предмету "Математика" у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади серед закладів професійної (професійно-технічнічної) освіти Луганської області. Підготувала до участі здобувача освіти викладач математики Калітка Ольга Михайлівна. Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо подальших здобутків та підкорення освітніх вершин.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2018 в Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права, метою проведення якого є ознайомлення здобувачів освіти із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. У рамках тижня представниками Рубіжанського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області Сараєвим В.Е. та Муренцем В.С. проведена лекція «Мої права та обов’язки» з питань забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання їх порушенням з метою підняття рівня правової культури населення.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Вступ-2019
Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 40