Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 99 100 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

28 травня 2021

На  засіданні обласної методичної секції викладачів української мови та літератури, зарубіжної літератури на тему «Кроссенс як технологія розвитку критичного мислення на уроках. Підвищення якості та результативності уроку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій» у формі вебінару викладач Рубіжанського відділення Зайцева Ольга Олександрівна поділилася досвідом, виступивши з доповіддю «Підвищення якості та результативності уроку української мови та літератури за допомогою технології  “Кроссенс” та сучасних освітніх технологій». Викладач продемонструвала власні наробки та запропонувала колегам подальшу співпрацю з обміну досвідом.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 травня 2021

відбувся цільовий семінар на базі СТО «Автодок» за темою: «Прогресивні технології та новітнє обладнання в автомобільній галузі з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».
   У теоретичному та практичному навчанні по ремонту газобалонного обладнання, обслуговуванню та очищенню форсунок, шиномонтажі взяли участь майстри виробничого навчання Тулєнцев Володимир Михайлович та Маслєніков Євген Павлович. Всім учасникам семінару було надано можливість попрацювати на сучасному професійному обладнанні. По закінченню семінару всі учасники отримали сертифікати. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17-23 травня 2021

з метою запобігання травматизму в наслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорогах викладачем Маслєніковим Є.П. та членами методичної комісії автомобільного та енергетичного профілів (Тулєнцев В.М., Биченко В.С., Максимов С.П.) було проведено тиждень безпеки дорожнього руху. В ході тижня було проведено наступні заходи: 

- змагання «Стартуй перший» серед велосипедистів груп ПСВ-20, ПСВ-19, ПСВ-18; 
- флешмоб «Твій безпечний шлях»;
- урок «Керуй автомобілем – керуй життям»;
- єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху в рамках національного проекту «Безпечна країна».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Фарбування автомобіля", який проводив роботодавець Калінін М.А., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". 

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Аерографія в нейл-дизайні", який проводила роботодавець Малінова О.Ю., з професії "Манікюрник". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Шпатлівка перед фарбуванням автомобіля", який проводив роботодавець Калінін М.А., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

Вітаємо із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки! Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу. 

     День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

відбувся онлайн Ярмарок вакансій, який проводив Луганський обласний центр зайнятості на платформі ZOOM, метою якого є працевлаштування випускників освітніх закладів Луганщини.
    Ярмарок вакансій пройшов в атмосфері взаєморозуміння та співпраці, учасники отримали корисні знання, дізналися про можливості та сервіси служби зайнятості, отримали консультації з профорієнтації, а роботодавці презентували свої підприємства, надали інформацію про відкриті вакансії, умови праці та запросили зацікавлених шукачів роботи для більш детального ознайомлення із запропонованою роботою.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Парафінотерапія", який проводила роботодавець Малінова О.Ю., з професії "Манікюрник". 

 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53