Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 82 83 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

26 квітня 2019 

 Традиційно у нашому відділенні пройшло веселе спортивне свято – День здоров’я, у якому взяли участь як здобувачі освіти так і викладачі відділення.
 На спортивному майданчику відбулись змагання, які сприяли оздоровленню, гарному бадьорому духу, бажанню перемогти та веселому настрою. 
Програма свята складалася з багатьох цікавих конкурсів: презентації команди (назва та девіз), флешмобу «Ранкова гімнастика», різноманітні естафети, командне утримання пресу, підтягування, волейбол (збірна команда дівчат проти викладачів), футбол (збірна команда І курсу проти ІІ, ІІІ курсів), перетягування канату серед дівчат та хлопців і «Польова каша».
  За підсумками усіх конкурсів призові місця посіли  команди:
       Дівчата                                                                    Хлопці                  
І місце – ППМ-17                                                   І місце – ПСВ-16
ІІ місце – ППМ-16                                                  ІІ місце – ПСВ-17
ІІІ місце – ППМ-18                                                 ІІІ місце – ПСВ-18
 Серед здобувачів освіти відзначились у змаганнях Давиденко Микита, Бороденко Анастасія, Рай Микита, Метельська Марина, Тихонович Олег, Гонтар Олена, Лавриненко Данило, Новіцький Ілля.
 Наприкінці свята всі здобувачі освіти були нагородженні призами: переможці - грамотами, а команди отримали солодкі призи.
  Учасники спортивно-розважального свята отримали гарні, позитивні емоції.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

24 квітня 2019
Увазі учасникам освітнього процесу представлено до перегляду кінострічку «Чорнобиль. Точка часу». Ми не можемо забути історію, ми не маємо права забути трагедію.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 квітня 2019
У бібліотеці відділення представлена тематична інформаційна виставка «Дзвони Чорнобиля», присвячена 33-й річниці Чорнобильської катастрофи. Цю трагедію не можливо забути. Пам’ятаємо.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14  квітня 2019 

у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» – щорічний форум фахівців із перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси, організаторами якого є Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС-САТ України (офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів).
     Учні та педагоги Рубіжанського відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» цьогоріч удруге взяли участь у такому масштабному заході. 
   Учасники конкурсу наполегливо й старанно готувалися, аби гідно представити на міжнародному рівні професію «Манікюрник», за якою здійснюється підготовка в Регіональному центрі. За результатами конкурсу юні майстрині довели, що поступово переходять із розряду аматорів у професіонали, адже тільки справжні таланти стають призерами таких представницьких конкурсів.
     Грицаєнко Анну нагороджено кубком та дипломом за ІІІ місце у номінації «Фантазійний манікюр» (керівник: викладач Чернявська О. С.), а Мірошниченку Дар’ю – дипломом за участь у конкурсній номінації «Класичний манікюр» (керівник: майстер виробничого навчання  Ситнік Н.В.).
   Щиро вітаємо наших дівчат та їх керівників з успішним виступом, зичимо наснаги, нових звершень та зростання професійної майстерності!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

з 08 по 12 квітня 2019

у відділенні для 10 здобувачів освіти проходив курс тренінгової програми «Базові навички медіатора, медіаторки. Створення служби порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному». Служба порозуміння у нашому закладі освіти – це осередок, у якому здобувачі освіти допомагають один одному розв’язувати конфлікти мирним шляхом та створюють безпечну атмосферу, використовуючи в роботі відновні практики – медіацію, коло та ін. Кількість юних медіаторів збільшилась вдвічі, отже конфлікти будуть вирішуватись більш ефективно та конструктивно. Вітаємо здобувачів освіти з отриманими знаннями та набутими навичками!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

3 квітня 2019

була проведена першість з футболу серед юнаків. Кращим гравцем визнаний Давиденко Микита, гр. ПСВ-16.

1 місце посіла група ПСВ-18

2 місце - ПСВ-17

3 місце - ПСВ-16.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

3 квітня 2019 

у рамках години спілкування представником ДСНС Сіленко Д.М. та інспектором сектору ювенальної превенції Рубіжанського ВП ГУНП у Луганській області Кисельовою Г.Є. була проведена лекція-бесіда «Обережно, вибухонебезпечні предмети!» Здобувачі освіти були ознайомлені з алгоритмом дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих металевих предметів та мали змогу ставити питання стосовно цієї теми.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

28 березня 2019
На базі Навчально-методичного центру професійної (професійно-технічної) освіти у Луганській області відбувся семінар-практикум для викладачів зарубіжної літератури на тему: «Зарубіжні письменники і Україна. Вивчення зарубіжної літератури як засіб плекання українства». Викладач Рубіжанського відділення виступила з темою: «Нестандартний підхід до вивчення письменників зарубіжної літератури» та представила ряд інтерактивних/ігрових форм роботи із здобувачами освіти. Викладачі поділилися цікавим досвідом, який є потужним, сучасним, неформальним.  
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 березня 2019

За підсумками ІІ етапу щорічного обласного конкурсу учнівської творчості «Чому я поважаю професію військового» здобувач освіти нашого відділення – Давиденко Микита став переможцем у номінації «Твір» на тему «Маю честь». Вітаємо Микиту та його керівника – Зайцеву Ольгу Олександрівну. Бажаємо успіху та подальших перемог у ІІІ етапі конкурсу.
 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Вступ-2019
Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 42