Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 98 99 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

21 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Аерографія в нейл-дизайні", який проводила роботодавець Малінова О.Ю., з професії "Манікюрник". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Шпатлівка перед фарбуванням автомобіля", який проводив роботодавець Калінін М.А., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

Вітаємо із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки! Бажаємо всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичимо здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світу. 

     День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

відбувся онлайн Ярмарок вакансій, який проводив Луганський обласний центр зайнятості на платформі ZOOM, метою якого є працевлаштування випускників освітніх закладів Луганщини.
    Ярмарок вакансій пройшов в атмосфері взаєморозуміння та співпраці, учасники отримали корисні знання, дізналися про можливості та сервіси служби зайнятості, отримали консультації з профорієнтації, а роботодавці презентували свої підприємства, надали інформацію про відкриті вакансії, умови праці та запросили зацікавлених шукачів роботи для більш детального ознайомлення із запропонованою роботою.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Парафінотерапія", який проводила роботодавець Малінова О.Ю., з професії "Манікюрник". 

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Рихтування автомобіля", який проводив роботодавець Калінін М.А., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбулися майстер-класи "Чоловіча стрижка" та "Полірування волосся", який проводила роботодавець Малишева І.М., з професії "Перукар (перукар-модельєр)". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Зварювання труб різного діаметру", який проводив роботодавець Овчаров О.І., з професії "Електрогазозварник".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Створення зачіски "Дівчина серфера"", який проводила роботодавець Григоренко О.О., з професії "Перукар (перукар-модельєр)".

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 52