Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 76 77 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

Тиждень національно-патріотичного виховання

5 листопада 2018

Тиждень розпочався музичною зупинкою "НАША PISNYA". Для неї було спеціально облаштоване місце із диванів ручної роботи та декорацій в українській стилістиці. На кожній перерві учасники освітнього процесу насолоджувалися сучасною українською музикою, відпочиваючи на диванчиках із природнього матеріалу. Також усі бажаючі могли сфотографуватися  в фотозоні  «Я люблю Україну».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

5 листопада 2018

у м. Києві відбувся ХХІ Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу, в якому взяли активну участь учениці групи ППМ-16 за професією "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" Метельська Марина (учасник), Шевченко Аліна та викладач Чернявська О.С.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     У жовтні 2018 в бібліотеці нашого відділення відбулися виховні години під назвою «Твоя професія» для здобувачів освіти І курсу, де вони ознайомилися з професійною, навчальною, художньою літературою.

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22-26 жовтня 2018

Традиційно до Дня автомобіліста в нашому навчальному закладі проходить Тиждень комісії автомобілістів.
      Тиждень розпочався з виставки-конкурсу стіннівок, плакатів. В групі ПСВ-16 відбувся конкурс професійної майстерності з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортнх засобів". В групі ПСВ-17 учні змагалися  в олімпіаді з предмету "Спеціальна технологія" та в тематичній вікторині з предмету "Правила дорожнього руху" "Твій вибір, друг, безпечний рух". Закінчився тиждень екскурсією групи ПСВ-18 на СТО «Люкс» під керівництвом майстра виробничого навчання Пороки С.М.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25 жовтня 2018 

викладач Чернявська О.С. брала участь в обласній методичній секції для викладачів предметів базового блоку з теми: «Загальні методичні підходи до викладання предметів базового блоку відповідно до СП(ПТ)О, заснованих на модульно-компетентнісному підході» з доповіддю на тему: «Загальні методичні підходи до викладання предмету «Перукарське мистецтво» базового блоку, заснованих  на модульно-компетентісному підході». 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 - 25 жовтня 2018

Наш заклад брав активну участь у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» (м. Київ).

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 жовтня 2018

У Рубіжанському відділенні відбулися  педагогічні читання в рамках заходів, присвячених 100-річчю з дня народження В. О. Сухомлинського. Педагоги обговорили актуальність гуманістичних ідей В. О. Сухомлинського та їх активне впровадження в освітній процес професійної (професійно-технічної) освіти. Для заходу були виготовлені пам’ятні календарі, буклети.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 жовтня 2018
У відділенні відбулося традиційне відкриття щорічного Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17 жовтня 2018 

У Рубіжанському відділенні розпочалася активна підготовка ІІ-ІІІ курсів до зовнішнього незалежного оцінювання. Здобувачам освіти запропоновані шляхи підготовки до ЗНО, що включають самопідготовку, поурочну підготовку, позаурочну, онлайн-підготовка та тестування. Маємо надію, що наші випускники подолають не лише професійні «бар’єри», а й прохідний «бар’єр» на ЗНО. Успіхів, терпіння та сили волі!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38