Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 99 100 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

19 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Рихтування автомобіля", який проводив роботодавець Калінін М.А., з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбулися майстер-класи "Чоловіча стрижка" та "Полірування волосся", який проводила роботодавець Малишева І.М., з професії "Перукар (перукар-модельєр)". 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Зварювання труб різного діаметру", який проводив роботодавець Овчаров О.І., з професії "Електрогазозварник".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

17 травня 2021

у рамках реалізації проєкту "Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)" відбувся майстер-клас "Створення зачіски "Дівчина серфера"", який проводила роботодавець Григоренко О.О., з професії "Перукар (перукар-модельєр)".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 квітня 2021

з метою попередження нещасних випадків зі здобувачами освіти під час освітнього процесу, створення безпечних та нешкідливих умов навчання та праці розпочався тиждень до Дня охорони праці під девізом: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризу — ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Цього дня було надано інформацію для працівників відділення на тему: «Як поводитись працівнику на робочому місці під час карантину при пандемії» та проведено відеолекторій для працівників та здобувачів освіти на тему: «COVID-19: зупинимо пандемію разом».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Цьогоріч, 26 квітня 2021, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.
     В нашому закладі було проведено захід, який мав назву «Інформаційна поличка "Чорнобиль-35: вчора, сьогодні, завтра"». В рамках цього заходу здобувачі освіти зустрілися з учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Барзіловічем Ю.О., переглянули відео «35-річниця Чорнобильської катастрофи». Мали змогу відвідати віртуальну виставку із залученням більш ніж 50 художників, інтерактивну виставку через мобільний додаток, онлайн-виставку Національного Музею Чорнобиля, ознайомилися з інфографікою з теми чорнобильської катастрофи, новітніми розсекреченими документами щодо аварії, прослухали документальний аудіосеріал «Прип’ять».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19-23 квітня 2021

З метою розширення психологічних знань учасників освітнього процесу, формування психологічної культури, розкриття творчого потенціалу, створення позитиву відбувся тиждень психології під гаслом «Скарбничка емоцій, вражень і почуттів».
Кожен день тижня був тематичним:                                                                                           - День хорошого настрою, здорових емоцій, доброти і побажань, пізнання себе, вдячності;
- Акція «Почни день з посмішки», «Візьми, чого не вистачає»;
- Виставка-огляд психологічної літератури «Доторкнись до світу психології»;
- Акція " Пожирач неприємностей";
- Тренінгове заняття «Як управляти своїми емоціями»;
- Арттерапевтична вправа «Мій настрій»;
- Ланцюжок думок: «Я хочу вибачитись за те, що…»;
- Тренінг для педагогів «Як впоратися з емоційним вигоранням»;
- Гра-акція «З’їж мене та отримай чудовий настрій»;
- Порадник «ЗНО без стресу»;
- Акція «Дерево вдячності».
    Тиждень психології став справжнім святом для душі, який пройшов в онлайн і офлайн-режимі, де всі учасники отримали корисну інформацію,заряд позитиву, творче натхнення.
     Протягом тижня панували відвертість, взаємодопомога, взаєморозуміння, позитивний настрій та дружні посмішки. Такі заходи допомагають згуртуванню колективу, вчать повазі, дружбі й вдячності.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 квітня 2021

Наш колектив взяв участь у масштабній акції "Зелене будівництво України". Основна мета заходу - це відродження багатого біологічного різноманіття природи України, відновлення фізичного та духовного здоров'я людей. Учасники акції одночасно по всій України розпочали посадку дерев. Сумісно з ГО "Кедри України" (м. Київ), яка надала нам саджанці кедрів, ми висадили на території нашого закладу зелені красені. Так ми говоримо, що є екосвідомими, не говорячи про це. Бо це важливі вчинки, які позитивно впливають на відновлення планети.

#КедриУкраїни #ВідновленняЛісів #ВідродженняКедрівВУкраїні #БутиДобру #озеленення #екологія #еко

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 квітня 2021

в рамках проведення Всесвітнього дня Землі був проведений майстер-клас "Як сортувати сміття". Здобувачі освіти навчилися розрізняти типи відходів, запам'ятали як маркуються відходи, дізналися, що можна сортувати, а що - ні. 
    Наш заклад сортує папір та пластик, які в подальшому здаються на переробку.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53