Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 77 78 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

10 грудня 2018

в нашому відділенні відбулась зустріч здобувачів освіти з військовослужбовцями, учасниками АТО, ООС. Зустріч відбулась в теплій та дружній атмосфері. Діти з цікавістю ставили питання військовим та отримували розгорнуті та вичерпні відповіді. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

25 листопада - 10 грудня 2018

здобувачі освіти Рубіжанського відділення брали участь у міжнародній акції «16 днів проти насильства». У рамках акції медіатори-початківці спробували себе у ролі ведучих, проводячи Кола, метою яких було пропагування ненасильницьких методів спілкування, обговорення основ миробудування у сучасному суспільстві молодих людей.
    Також у рамках акції до відділення завітали мобільна бригада соціально-психологічної допомоги Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в м. Рубіжному та начальник відділу соціальної роботи Рубіжанського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. М. Якунін. Разом вони провели профілактичний захід для здобувачів освіти «Як не стати жертвою насильства, гендерні джерела насильства у сім’ї».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

6 грудня 2018
У бібліотеці відділення представлена виставка книг, присвячена Дню збройних сил України. Книги представляють захисників України різних часів історичного розвитку нашої держави. 
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

5 грудня 2018 
У відділенні відбулася ранкова зустріч із здобувачами освіти. Нагальними питаннями постали відвідування, успішності та якості знань здобувачів освіти, які мають в грудні місяці завершити І семестр навчального року.
       Окрім того, відбулося нагородження за різними напрямками роботи, а саме:
- нагородження медіаторів-початківців, які пройшли освітній тренінг «Базові навички медіатора/медіатори служби порозуміння закладу освіти»: викладачі: Зайцева Ольга Олександрівна,  Калітка Ольга Михайлівна, учні: Міков Микита, Довженко Максим, Лихачьов Микола, Іщенко Марія, Грицаєнко Анна, Литюга Яна, Мироненко Світлана, Сердюк Олена, Клюкалов Олексій, Новицький Ілля;
-  учасниць фотоконкурсу «В етно стилі» та його переможницю – Шепель Юлія (конкурсантка під №3);
-  учасників Всеукраїнських олімпіад від освітнього проекту «На Урок», які показали найкращий результат.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

30 листопада 2018

у м. Сєвєродонецьку відбувся урочистий пленум, присвячений 80-річчю Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, на якому голову первинної профспілкової організації нашого відділення Коваленко Ірину Дмитрівну було відзначено почесною грамотою.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 листопада 2018

здобувачі освіти нашого відділення відвідали експозицію в міському музеї «Голодомор – геноцид України». Розповідь про найжахливіші за масштабом та перебігом подій трагедії, яку пережив 1932-1933 рр. український народ нікого не залишив байдужим. Перегляд фільму «Колос правди» про ті події показав стільки страху, страждань, смертей приніс голодомор на українську землю.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018 
здобувачі освіти гр. ППМ-18 за професією "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" разом  з  майстрами  в/н  Чернявською О.С., Ковальовою О.В.,  Ситнік Н.В. відвідали  у  м. Сєвєродонецьку  семінар на тему: «Колористика та лікування волосся», який проводила трихолог міжнародного класу  Мирзалієва Валерія.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

в бібліотеці нашого відділення відбулася виставка «Голодомор: розсекречена пам’ять», присвячена до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. На основі представлених документальних, публіцистичних та художніх матеріалів історії розкривається вся глибина трагедії українського народу під час Голодомору – геноциду. Людство не має права забути найбільшої трагедії ХХ сторіччя. Запалимо свічку пам’яті за всіх замучених голодом українців!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 листопада 2018

Найкращий спосіб запобігти нещасним випадкам з мінами та вибухонебезпечними залишками війни – позначити небезпечні місця та сприяти підвищенню рівня обізнаності людей, що мешкають у постраждалих від конфлікту регіонах, закликаючи до безпечної поведінки. У зв’язку з цим представниками FSD за підтримки швейцарського фонду з протимінної діяльності в Україні зі здобувачами освіти відділення була проведена бесіда щодо правил поводження на замінованій території.
 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Вступ-2019
Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 40