Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 72 73 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

27 червня 2018

відбувся урочистий захід "Випуск-2018".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 червня 2018

фахівцями Рубіжанського міського центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід для студентів випускних груп, які отримали професії «Перукар», «Манікюрник», «Педикюрник», «Кравець», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Випускникам була надання інформація щодо складання резюме, співбесіди с роботодавцями, проведено експрес-тестування щодо перевірки професійних якостей та організована зустріч з роботодавцями м.Рубіжне, а саме ФОП Шабунін В.В., салон «Stilissimo», ТОВ "РБК Оргмін". Працедавці презентували актуальні вакансії та запросили випускників на свої підприємства для вирішення питання з подальшого працевлаштування.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Учні Рубіжаського відділення взяли активну участь у міжнародній олімпіаді "Всеосвіта Весна - 2018" від проекту "Всеосвіта" з української мови. Учасники олімпіади перевірили свої знання та отрималим дипломи переможців та сертифікати участі.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 червня 2018

відбувся семінар–презентація на тему «Відновний підхід. Медіація - альтернатива». Метою семінару була: презентація нової моделі вирішення конфліктів, демонстрація ефективності медіації в закладах освіти, впровадження інноваційного методу спілкування у вирішенні проблемних питаннях між учасниками освітнього процесу, а також запропонована модель створення Центру медіації у нашому відділенні.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

наша учениця Метельська Марина, гр. ППМ-16, отримала подяку  від Українсько-турецького культурного центру "Сяйво" за участь у VІ Всеукраїнському конкурсі "Малюнок, вірш, лист до мами". Наставником Марини була викладач української мови та літератури Зайцева О.О.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 червня 2018

в Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Луганській області було проведено засідання методичної секції на тему: «Пошук ефективних форм і методів в організації навчального процесу при викладанні предмету «Електротехніка». Досвідом роботи з тематики секції «Проектна діяльність учнів на уроках предмету «Електротехніка» та в позаурочний час» поділилась викладач предмету електротехніка Прищепа Н.В. Ознайомила з видом діяльності, який значно підвищує ефект навчання, формує навички пізнавальної і дослідницької діяльності, розвиває критичне мислення, вчить грамотно працювати з інформацією та сприяє підготовці кваліфікованих робітників.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

1 червня 2018 

учні та педагогічний коллектив відділення взяли активну участь у Всеукраїнському забігу «Зелена миля - 2018", який одночасно стартував по всій Україні. Акція «Зелена миля» проводиться з метою захисту навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, залучення студентської молоді нашого міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя серед населення м Рубіжне.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

з 21 по 25 травня 2018 

в Рубіжанському відділенні проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня проводилася роз’яснювальна робота серед учнів і батьків щодо пропаганди безпеки дорожнього руху.  
   Для учнів 1-3 курсів був проведений урок «Безпека на дорозі – безпека життя». Розповсюджено листівки (пам’ятки) серед учнів відділення. Проведені конкурси зі знання Правил дорожнього руху.
   Будемо сподіватися, що проведена робота досягне своєї шляхетної мети, і трете тисячоліття буде  для молодого покоління  дійсно безпечним.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 травня 2018

викладач біологіі та екологіїї Парфьонов Ю.В. взяв участь у щорічному обласному конкурсі "Кращій педагогічний проект" серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О Луганської області.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38