Привет Гость!
Ты должен:
Вхід чи Зареєструватися
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 70 71 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

25 квітня 2018 

в рамках Тижня охорони праці було проведено інформаційний лекторій щодо Всесвітнього дня охорони праці під девізом: «Захищене і здорове покоління» та перегляд відеофільму «Вогнегасник».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

24 квітня 2018

     На базі КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відбулося нагородження учнів-переможців обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового–2018». 
     Учень нашого відділення – Давидено Микита –  посів ІІІ місце у номінації «Твір-роздум» у ІІІ етапі цього конкурсу та був нагороджений дипломом та грамотами, тематичними призами (книги). Керівник Микити – Зайцева Ольга Олександрівна – повсякчас підтримує та плекає творчі здібності свого вихованця. Бажаємо подальших успіхів та перемог.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол» – це щорічний форум фахівців з перукарського мистецтва, декоративної косметики, дизайнерів та шанувальників моди і краси, організаторами якого є Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС-САТ України (офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів).
     Цього року Луганщину та Рубіжне зокрема представила команда Рубіжанського відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» в програмному заході Світового чемпіонату С.М.С. «Кубок Євразії» з перукарського мистецтва – це професійні змазання майстрів із різних країн світу (конкурси вечірньої та весільної зачісок, конкурси для майстрів манікюру, чоловічої та жіночої стрижок тощо). 
     Рубіжанське відділення увійшло до складу  Всесвітньої Конфедерації  перукарів та підтвердила факт членства у Конфедерації СМС-САТ Україна.
     Наші учасниці-перукарі – Конченко Даниїла (група ППМ-16) та Лєнь Тетяна (група ППМ-17) представили вечірні зачіски та завоювали два спеціальні призи у цій номінації. Дівчата були нагороджені призами – спеціальна премія – статуетки «Special  award» «Кришталевий янгол» та почесні дипломи. 
     Грицаєнко Анна (учениця групи ППМ-16), яка виступила в Чемпіонаті нейл-дизайну «Fantasy Style», посіла ІІІ місце, отримавши кубок, медаль та диплом.
     Бажаємо учням та майстрам виробничого навчання Чернявській О.С., Ситнік Н.В. та Ковальовій О.В. натхнення та подальших перемог.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

      У березні 2018 р. проходив набір учасників та учасниць на навчання у програмі «Базові навички медіатора/медіаторки в закладах освіти. Створення та координація діяльності служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному», ініційоване ГО «Ла Страда-Україна»  в закладах освіти Донецької та Луганської областей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За результатами конкурсного відбору серед педагогічних працівників та представників адміністрації закладів професійної (професійно-технічної освіти), які надіслали аплікаційну форму та гарантійний лист від закладу освіти, було обрано двох представників Рубіжанського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка»: заступника директора з навчальної роботи Маслікову Ю.В, практичного психолога Чимбаровську О.О.
     Навчальна п’ятиденна програма з підготовки медіаторів та координаторів служб порозуміння з числа учнів/учениць для впровадження медіації за принципом рівний-рівному у закладах освіти проходила в м. Києві з 16.04.2018 по 20.04.2018. Після опрацювання теоретичного та практичного блоків навчальної програми учасники отримали сертифікат медіатора, набір інформаційних, навчальних та методичних матеріалів з профілактики і розв’язання конфлікту з використанням медіації в закладі освіти. Застосування запропонованих технік, методичного інструментарію на практиці дозволить ефективно запобігти проявам насильства серед дітей та підлітків та мінімізувати вказані прояви.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 квітня 2018

У рамках реалізації проекту «Впровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної освіти, ІІ фаза», 12 квітня 2018 р. на базі ВП «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулось засідання педагогічної майстерні для практичних психологів та соціальних педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Луганської області на тему: «Засоби захисту учасників освітнього процесу у разі виникнення надзвичайних ситуацій». Психолог  нашого відділення Чимбаровська О.О. взяла участь в засіданні педагогічної майстерні. Семінар був спрямований на ознайомлення учасників з впровадженням електронного курсу «Торгівля людьми – сучасне рабство», профілактичними настільними іграми: «Рожеві окуляри» та «Галопом по Європах».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 квітня 2018 

в нашому освітньому закладі в рамках Школи початківців відбулося засідання круглого столу на тему: «Організація виховної роботи майстром виробничого навчання в учнівській групі». Всі учасники заходу мали можливість висловити свою думку, надати поради майстрам-початківцям, поділитися власним досвідом.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

11 квітня 2018

у нашому відділенні сумісно з представниками міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений профілактичний захід на тему: «Молод обирає здоров'я». Начальник відділу соціальної роботи Якунін І.М. та соціальний робітник Жук О.В. провели лекційно-тренінгове заняття, на якому учні активно приймали участь у бесіді та розповідали про власний досвід у пропаганді здорового способу життя. Висновком виховного заходу стало гасло про те, що здоров’я – це спосіб життя людини, це той стиль, який кожен вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні.

Рубіжанська міська рада

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

11 квітня 2018

викладач Парфьонов Ю.В. провів гру з біології серед груп ПСВ-16 та ППМ-16 на тему: "Клітина - одиниця будови і життєдіяльності рослинного і тваринного організму".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

 Протягом  2-5 квітня 2018 року відбувся Тиждень кравців: виставка стіннівок, конкурс професійної майстерності «Кращий за професією», ярмарка декоративно-прикладного мистецтва, одягу на якій учні пропонували купити вироби, виготовленні своїми руками: дитячі сукні, віночки, заколки, кухонні прихватки.

детальніше

Абітурієнту
Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

Професії

Профорієнтаційний путівник

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 8
Підготовка до ЗНО
Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 38