Привет Гость!
Ты должен:
Вхід чи Зареєструватися
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 69 70 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

26 березня 2018

учні групи ПСВ-17 стали учасниками унікального тренінгу для учнівської молоді міста за участю Youth Contact Group supported by OSCE PCU. Навчання проводилось в рамках проекту «Неформальна освіта через діалог». Метою заходу було обговорення проблеми набуття навичок критичного мислення та медіаграмотності, бо, найчастіш, усі ми думаємо, що приймаємо рішення обдумано та усвідомлено. Але часто забуваємо, що наше мислення необ’єктивне, спотворене, поверхневе, або навіть упереджене. Важливо усвідомлювати, що впливає на якість нашого мислення, та позбуватися шаблонів.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 березня 2018

в нашому відділенні відбувся щорічний обласний Марафон актуальних професій до якого були запрошені учні шкіл.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19 березня 2018

в бібліотеці  нашого відділення була представлена тематична виставка «Державні символи та атрибутика України», присвячена 100-річчю затвердження тризуба гербом Української Народної Республіки і запровадження гривні, яка ознайомила зі змістом символіки та атрибутики нашої держави та з історією її виникнення.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15–17 березня 2018

в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018».
      Власний досвід інноваційної освітньої діяльності на IX Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» вперше було представлено закладами професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини: Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Луганській області, Відокремленим підрозілом "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка" та 12 закладами професійної (професійно-технічної) освіти області. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Протягом 14-16 березня 2018 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області» відбувся ІІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України». Це спільний проект Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine» та Асоціації працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти швейного профілю та сфери послуг України, що здійснюється під патронатом Міністерства освіти і науки України. У заході взяли участь представники закладів професійної освіти з 22 областей України.
      На конкурсі, що мав на меті наблизити систему навчання швейним професіям до потреб роботодавців галузі легкої промисловості, були представлені креативні колекції одягу, виготовлені учнями закладів професійної (професійно-технічної) освіти з усієї України. 
      Луганщину представили Рубіжанське відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» (номінація «Колекція для дитячих вокальних ансамблів») та Державний навчальний заклад «Сєвєродонецький професійний ліцей» (номінація «Урочисті образи для солістки та солісту оперного театру»). 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 березня 2018

В рамках щорічних Шевченківських днів Рубіжанське відділення прийняло естафету Літературного челенджу «Обєднаймося ж, брати мої!» від Старобільського відділення та в свою чергу передало Щастинському відділенню «Регіонального центру професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». Учасники цього челенджу популяризують постать Кобзаря та його творчість, об’єднуючись духом патріотизму та національної культури.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 березня 2018

В рамках святкування Шевченківських днів у Рубіжанському відділенні відбувся квест «Shevchenko», в якому взяли участь дві команди із складу першокурсників. Метою квесту було з’ясувати назву вірша Тараса Шевченка за підказками, відповівши на ряд запитань у таємних місцях. Учні із величезним азартом пересувалися в пошуках підказок по всьому закладу. Сама форма заходу викликала безліч позитиву та схвалень в учасників квесту. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 березня 2018
у бібліотеці відділення була представлена відкрита полиця художнього слова Тараса Шевченка в підручниках, виданнях, періодиці. Охочі могли насолодитися творчістю національного пророка. Окрім того відвідувачі могли побачити учнівські малюнки олівцем. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

7 березня 2018

у відділенні відбулося урочисте привітання випускників групи ПЗ-15 за професією "Електрогазозварник" з успішним завершенням освітнього процесу. За час навчання юнаки успішно засвоїли професійні навичкі цієї відповідальної та віртуозної професії. Важко назвати такий сегмент виробництва, де не застосовувалася б праця електрогазозварника. Педагогічний колектив та майстер виробничого навчання Биченко Валентина Степанівна побажала хлопцям застосувати отримані знання на виробництві, домогтися поставлених цілей і зберегти дружбу, придбану за ці роки! Успіхів, щастя та здоров’я вам, любі наші випускники!

детальніше

Донбас-Україна

Освітній центр

"Донбас-Україна"

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 8
Підготовка до ЗНО
Абітурієнту
Професії
Відео
Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 36