Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 98 99 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

21 квітня 2021

   Наша творча команда з професії "Кравець" взяла участь у Всеукраїнському конкурсі "Прорив легкої промисловості України" (м. Київ), створивши колекцію одягу з 5 образів на тему «Fashion-візитівка». Джерелом натхнення колекції став креатив, який  відобразився в moodboard, ескізах та lookbook.
   Бажаємо нескінченного простору для творчих ідей здобувачам освіти, педагогам та майстрам виробничого навчання з професії «Кравець».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 квітня 2021

сумісно з міським Центром зайнятості наш заклад провів онлайн Марафон актуальних професій, на якому випускники шкіл ознайомилися з освітнім закладом, професіями, матеріально-технічною базою та правилами вступу.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     З метою розвитку морально-етичних якостей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді  Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», проводиться XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», який приурочено до Міжнародного захисту дітей та 30-річчю Незалежності України.
    У конкурсі взяли участь наші здобувачки освіти гр. ППМ-20 Коломієць Анастасія з малюнком на тему «Право на навчання» та Бутко Анастасія з малюнком «Діти мають право на…».
       Дякуємо учасницям  Всеукраїнського конкурсу «Мої права».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

16 квітня 2021

     В рамках Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «ПРОРИВ легкої промисловості України» було проведено семінар на тему: «Сучасні технології fashion–індустрії», в якому взяли участь педагоги та майстри виробничого навчання, які здійснюють підготовку з професії "Кравець". 
     В рамках семінару були розглянуті теми: «Концептуально-методологічні основи прогнозування моди як базовий алгоритм нового освітнього напрямку в Україні», «Зміст і форма в контексті розробки творчих колекцій: від українського ДНК до світових трендів», «Швидкісні методики конструювання виробів. Європейський досвід», «Інноваційні текстильні матеріали».    

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

1 квітня 2021

відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар» серед здобувачів освіти закладів П(ПТ)О Луганської області.
    Конкурс проводився онлайн з використанням дистанційних технологій.
  Неймовірне диво з волоссям творила наша здобувачка освiти Оксана Терещенко, гр. ППМ-18. Зачіска була виконана на основі стилю «Ретро 60 років XX століття».              
     Бажаємо учасниці творчої наснаги, професійного зростання та нових перемог!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

   З метою вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у дітей навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища Добровільне пожежне товариство України спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» упродовж лютого-березня поточного року проводили Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
     У конкурсі взяли участь здобувачі Рубіжанського відділення Задорожний Володимир, гр. ППМ-19, який надав роботу декоративно-прикладної творчості з глини «Відважний пожежний рятувальник» та Бутко Анастасія, гр. ППМ-20 з малюнком «Обережно! Пожежа в будинку».
     Дякуємо здобувачам освіти за участь у Всеукраїнському конкурсі. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

    З метою надання інструментів та практичних навичок учасникам бізнес-класу від ідеї до бізнес-плану Громадська організація «Фонд "Професійний розвиток Харкова"» проводив у Центрі професійної орієнтації та розвитку кар'єри Рубіжанського відділення ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» з молоддю "Бізнес-клас".
      Здобувачі освіти із задоволенням брали участь у програмі бізнес-класу, набули знань щодо критеріїв вибору власного бізнесу, активно брали участь в тренінгах: «Чому ідея без плану коштує копійку», «Як зробити інстаграм та тік-ток майданчиком реклами свого бізнесу», «Як правильно просити гроші, щоб у бізнес точно інвестували», «Як зареєструвати ФОП та не залишитись винним державі нирку». Складали й захищали командні бізнес-плани. Особливо учасникам бізнес-класу сподобалась «Кава з професіоналом» в рамках неформальних зустрічей для учнів «Історії успіху».
     Бізнес-клас був цікавим, змістовним, корисним. Здобувачі освіти висловлюють вдячність організаторам і тренерам бізнес-класу. 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

18 березня 2021 

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області спільно з ТОВ  «Самміт» м. Дніпро фінської компанії «Kemppi  OY» провели обласний цільовий семінар за темою: «Технологічні інновації при підготовці зварників». 
    У заході брала участь майстер виробничого навчання Биченко Валентина Степанівна. 
  Представники ТОВ «Самміт» фінської компанії «Kemppi OY» провели теоретичне та практичне знайомство з обладнанням. Усім учасникам семінару було надано можливість відпрацювати уміння роботи на сучасному професійному обладнанні для зварювання на постійному та змінному струмі «Master TIG».Також розглянули моделі джерел живлення 230А, 300А та 400А, панель керування обладнанням, швидке та зручне обслуговування, контроль рівня охолоджуючої рідини.
     Педагогічні працівники ЗП(ПТ)О отримали не тільки нові знання, а й корисні подарунки для навчальних цілей від фінської компанії «Kemppi  OY».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

До нашого відділення завітав сам Тарас Шевченко! Подорожуючи Україною, він не зміг не завітати до освітнього закладу, названого на його честь.
    Кобзар цілий день ходив по кабінетах, на перервах фотографувався та жартував зі здобувачами освіти, про те, яким він міг би бути крутим, офігенним сучасним блогером у 2021 році. Також він шуткував, що якби знав, що його фото буде на гривневій купюрі – намалював би себе усміхненим. Все це було можливо за допомогою доповненої реальності.

P.S. Тарасу так сподобалося селфітися та спілкуватися, що він обіцяв повернутися.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 52