Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 104 105 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

     З нагоди 30-річчя Збройних сил України бібліотекар нашого відділення Колісниченко О.Г. організувала тематичну книжкову виставку-експозицію, присвячену цій події. 
    Колектив та здобувачі освіти приєднуються до привітань всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України, бажають добробуту, злагоди та мирного неба. 

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у нашому закладі освіти  1 грудня 2021  відбулась зустріч з спеціалістами Рубіжанського центру надання соціальних послуг завідувачем відділення соціально-психологічної підтримки та профілактичної роботи Якуніним І.М. та психологом Мельникович О.В., яка приурочена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Спеціалісти провели відеоурок «Проблеми ВІЛ-інфекції в Україні. Толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією» зі здобувачами освіти гр. ТПМ-21, ПСВ-20, ППМ-19, яких поінформували про шляхи зараження ВІЛ-інфекцією та розвінчали міфи, пов’язані з інфікуванням.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
     Насильство серед жінок є і нікуди не ділося. Закони, служби допомоги працюють, проте в країні малий відсоток тих жінок, хто про це знає та ще менший тих, хто туди звертається. Тому найефективніші наші дії у цьому ключі – зробити все можливе, щоб попередити виникнення насильства!

У рамках заходів Всеукраїнської акції 25 листопада 2021 психологом центру Корольковою М.І. були проведені заняття з елементами тренінгу:
- в групі ТПМ-21 «Рівні права і можливості для чоловіків і жінок». Мета: розширити знання здобувачів освіти  про проблему гендерних взаємовідносин у суспільстві, надати інформацію з гендерних питань на прикладі вправ, аналізуючи факти та стереотипи уявлень, сформувати елементарні навички гендерної культури, сприяти формуванню поведінки, орієнтованої на дотримання гендерної рівності.
- в групах ППМ-19, ППМ-20 «Ми проти насильства!», метою якого було поглибити знання здобувачів освіти про насилля, його види та способи можливого уникнення, навчати толерантному відношенню до оточуючих, розвивати почуття гідності та неповторності.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

24 листопада 2021 

в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти за сприяння Компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» та Громадської школи «Енергоефективності» відбувся конкурсний інтелектуальний захід «Професії в секторі енергоефективності – тренд сьогодні і на майбутнє». 
     Участь у конкурсній частині заходу взяла наша команда «Нестандартний варіант»  - здобувачі освіти Софія Гулік, група ТПМ-21, та Андрій Новіков, група ПСВ-20, -  які переглянули відеоролики на тему енергоефективності та ощадливого використання природних ресурсів та успішно пройшли тестування. Наша команда отримала 17 балів із 20. Вітаємо учасників інтелектуального заходу та дякуємо за участь.
        Нам було цікаво! 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

21 листопада – День Гідності та Свободи, день, коли почала вершитися нова українська історія. Цей день асоціюється з Майданом, на якому  творилося українське державотворення, національне волевиявлення. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих і найцінніших  ідеалів цивілізованого, демократичного світу.  Щорічно 21 листопада вся країна повертається в події Помаранчевої Революції та Революції Гідності, згадує за що боролися мільйони свідомих українців. Це жовто-блакитний  день.
     У Рубіжанському відділенні відбулися тематичні години спілкування, творчі майстерні з виготовлення аксесуарів та створення зачісок в національному стилі. Дівчата групи ППМ-20 з професії "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" на уроці виробничого навчання створили зачіски та декорували їх стрічками, квітами в жовто-блакитних кольорах. Хлопці групи ПСВ-20 з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Водій автотранспортних засобів (категорія "С")" створювали браслети зі стрічок  на знак єдності та підтримки гідності та свобод кожного громадянина нашої держави. Група ППМ-19 за професією "Перукар (перукар-модельєр) Манікюрник Педикюрник" зробили поробки.  

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

з 15 по 21 листопада  2021

в нашому відділенні пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді до правил поведінки на дорогах. 
  Можемо впевнено заявити, що наш тиждень був продуктивним. Викладачем Маслєніковим Є.П. проведені різноманітні тематичні заходи:
1. Відкритий урок «Регулювання дорожнього руху» для груп ПСВ-20, ПСВ-19  з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)».
2. Конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху серед здобувачів освіти та педагогічних працівників. Переможцями є здобувачі освіти Ковальов Д., гр. ПСВ-19, Давиденко М., гр. ПСВ-19 та педагогічні працівники Барзилович О.Ю. та Чернявська О.С.
3. Проведено освітній селфі-марафон «Дорожня грамота» (селфі здобувачів освіти та педагогічних працівників з дорожніми знаками та з цитатами трактування значення дорожнього руху).
4. 19 листопада відбувся єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».  
   Здобувачі освіти та педагогічні працівники отримали важливі та цінні знання щодо власної безпеки на дорозі, які можуть вберегти та захистити життя!
     А як пройшов Ваш тиждень? 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

9 листопада 2021

  Щорічно Рубіжанське відділення долучається до Всеукраїнської акції – Диктанту національної єдності, адже ми, педагоги та наші здобувачі, чітко розуміємо мету цього свята – єднання кожного в єдиний день, в єдиний час, єднання усіх і кожного, незалежно від віку, статі, фаху. 
    Сьогодні ми написали 21-й диктант. Щорічно це інтригуюче, хвилююче, цікаво.  Щороку кожен випробовує себе в знаннях рідної мови. Щороку ми вчимось бути кращими, розумнішими, освіченішими. Такі заходи нагадують про те, хто ми є, які ми є, де наше місце і про цінність та красу української мови. Щиро вітаємо з Днем української писемності та мови! 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

23 жовтня 2021 

працівниками відділення проведено масштабне прибирання території. День суботній видався гарним. Осінній вітер і тепло сприяли загальному настрою учасників суботника. Було прибрано сміття, опале листя на  подвір’ї та на закріплених територіях. Що сказати: у добрих хазяїв завжди на подвір’ї знайдеться робота, а колектив – завжди готовий з ентузіазмом працювати.
       Дякуємо всім за працю!

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

    Осінь йде, а настрій літній! У жовтневому проєкті «Free time» – осіння тематика. Кросворди, вікторини, загадки, ребуси, веселі старти та рухливі ігри пов’язані з різнобарвною, чарівною осінню.

 

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53