Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 ... 82 83 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

27 березня 2019

Здобувачі освіти нашого відділення мали нагоду ознайомитися з нетрадиційними витворами мистецтва живопису в міському музеї м. Рубіжне, відвідавши експозицію «У світі натхнення». На виставці представлені роботи, декоровані за допомогою бісеру, фатину, стрічок та мережева. 
    Вдячні організаторам музею за можливість познайомитися з митцями рідного краю.  

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 березня 2019

викладач Парфьонов Ю.В. провів виховний захід "Вода для всіх", присвячений Всесвітньому дню води.

  Всесвітній день води покликаний нагадати людству про надзвичайність важливість води і для навколишнього природного середовища, і для суспільства в цілому. Адже без води життя людини неможливе.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

22 березня 2019

відбувся відкритий урок виробничого навчання «Виготовлення жилетів на підкладці», який був проведений майстром виробничого навчання Сацюк І.І. у формі рольової гри в групі ПК-17. На уроці, що мав на меті наблизити урок виробничого навчання до  виробництва легкої промисловості, була представлена креативна колекція жилетів на підкладці під брендом «Золота голка», виготовлена здобувачами освіти відділення. Майстер виробничого навчання Сацюк І.І. продемонструвала урок з використанням методу "Кейс-технології" та прийому технології критичного мислення "Куб Блума".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 березня 2019

за запрошенням Рубіжанського міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, команда здобувачів освіти нашого відділення прийняла участь у міській інтелектуально-пізнавальній вікторині «Люби і знай свій край» де посіли призове ІІ місце!
Вітаємо Мікова М., Довженка М., Лихачьова М., Терещенко О., Сердюк О., Дубровську Д.  з перемогою! Ми пишаємось Вами!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

20 березня 2019

практичним психологом О. Чимбаровською був проведений інтерактивний захід "Mедiацiя в освiтньому середовищi для здобувачiв освiти". Разом з учнями обговорювалися важливiсть служби порозумiння в нашому закладі та оголосили другу хвилю навчання юних медiаторiв.
 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

19 березня 2019

  У Рубіжанському відділенні Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбувся Марафон актуальних професій. До нашого закладу завітали учні шкіл. Здобувачі освіти наочно та практично показували реалії, в яких відбувається підготовка висококваліфікованих робітників. 
      Майбутні молоді кравчині продемонстрували колекцію верхнього одягу, а саме жилети та куртки. Перукарі показали майстер-клас експрес зачісок та створили неповторні образи дівчатам, підкресливши індивідуальність кожної. Манікюрники практикували професійні навички роботи з манікюру та нанесення гель-лаку. Інтерес юнаків привернула техніка. Автослюсарі продемонстрували свої чоловічі «салони». 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 березня 2019

відбувся відкритий урок виробничого навчання на тему: «Технічне обслуговування ходової частини автомобіля ГАЗ-53» у групі ПСВ-18. Урок проводився в майстерні для ремонту автомобілів майстром виробничого навчання Порокою С.М. На уроці Сергій Миколайович використовував сучасні навчально-інформаційні технології.
     Протягом уроку здобувачі освіти самостійно за допомогою майстра виробничого навчання набули первинні вміння та навички при обслуговуванні ходової частини автомобіля, із зацікавленням виконували поставлені перед ними завдання.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

14 березня 2019

у м. Києві відбулася Десята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2019", на якій був презентований наш освітній заклад.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

12 -14 березня 2019  

в місті Київ проходив Форум служб порозуміння закладів освіти Луганської області. Три дні поспіль молодь з Луганської області ділилася власним досвідом впровадження медіації в закладах освіти, удосконалювала свою медіаторську майстерність та мала змогу спілкуватися з однодумцями. Створення і розвиток Служб порозуміння в учнівських осередках - крок до створення ненасильницького середовища у закладах освіти. Здобувачі освіти нашого відділення: Лихачьов Микола, Міков Микита, Іщенко Марія, Мироненко Світлана та координатор служби порозуміння Чимбаровська Олена були запрошені на цей захід, де отримали нові знання, цікаві знайомства, креативні навички ненасильницького спілкування.
Молодь - це найактивніша частина нашого суспільства, тому важливим кроком миробудування загалом є створення мирного освітнього простору та зменшення рівня конфліктів під час навчання. Вони властиві молодіжному середовищу, як і будь-якому іншому, однак часто стають перепоною для досягнення особистої мети. І як показує досвід, мир не досягається без зусиль. Його потрібно будувати, а збудувавши - підтримувати. Саме для цього конфліктам слід запобігати, а в разі їх виникнення - вирішувати.
    Проект «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному» та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» впроваджує ГО «Ла Страда-Україна в партнерстві з Міністерством освіти і науки України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
З Н О - 2 0 1 9 Підготовка до ЗНО
Вступ-2019
Професії

Профорієнтаційний путівник

Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 42