Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 ... 98 99 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

До нашого відділення завітав сам Тарас Шевченко! Подорожуючи Україною, він не зміг не завітати до освітнього закладу, названого на його честь.
    Кобзар цілий день ходив по кабінетах, на перервах фотографувався та жартував зі здобувачами освіти, про те, яким він міг би бути крутим, офігенним сучасним блогером у 2021 році. Також він шуткував, що якби знав, що його фото буде на гривневій купюрі – намалював би себе усміхненим. Все це було можливо за допомогою доповненої реальності.

P.S. Тарасу так сподобалося селфітися та спілкуватися, що він обіцяв повернутися.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Бібліотечний фонд нашого відділення поповнився новою книгою «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. Сторінки історії (1921 - 2021 рр.)», яка присвячена 100-річчю закладу, а також новою літературою для здобувачів освіти та викладачів спецдисциплін з професій "Перукар (перукар-модельєр)", "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів", "Електрогазозварник", "Кравець".

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

9 березня 2021

 Протягом березня відбудуться тематичні вебінари від Навчального центру практичної підготовки і працевлаштування Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна для керівників\ць та викладачів\ок нашого закладу щодо діяльності Центру професійної орієнтації та розвитку кар’єри на базі Відокремленого підрозділу “Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка” в м. Рубіжне та можливість відкрити подібні центри в м. Щастя, Старобільськ, Кремінна.
     Організатором є громадська організація «Фонд “Професійний розвиток Харкова”».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

9 березня 2021

В бібліотеці нашого відділення була оформлена книжкова виставка «До дня народження Тараса Шевченка», яка  покликана ознайомити читачів із творчим доробком Великого Кобзаря, допомогти усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова.
  А ще, наша книжкова скарбничка поповнилася новенькою літературою про твори Тараса Григоровича Шевченка.
     Чекаємо на вас в бібліотеці!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

27 лютого 2021
     У місті Харкові відбувся відбірковий тур чемпіонату України «Перша столиця» з  нігтьової естетики, організаторами якого є Спілка професіоналів України в індустрії краси.
     Викладач (майстер в/н) Чернявська О.С. та здобувачка освіти гр. ППМ-18 Мироненко Світлана взяли участь у масштабному заході. Учасники конкурсу представити на Чемпіонаті професію «Манікюрник». 
      За результатами Чемпіонату у номінації «Комбінований манікюр»  здобувачка освіти  Мироненко Світлана посіла 3 місце (керівник Чернявська О.С.).
       У номінації «Інкрустація» викладач Чернявська О.С. посіла  3 місце.
  Наші конкурсантки були нагороджені почесними дипломами, медалями  та професійними призами. 
     Щиро вітаємо наших учасників з успішним виступом! Зичимо наснаги, нових звершень та зростання професійної майстерності!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

У лютому 2021 року відбувся ІІІ (обласний) етап XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!». У номінації «Література» (проза) Бутко Анастасія (гр. ППМ-20) посіла ІІ-е місце (викладач – Ольга Зайцева). 
       Вітаємо переможницю з гідним результатом. 

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

26 лютого 2021

відбулася Державна кваліфікаційна атестація та випуск в групі ТК-19 за професією "Кравець". Здобувачам освіти було присвоєно кваліфікацію «кравець 4-го розряду» та видано дипломи.
      В ході Державної кваліфікаційної атестації були представлені вироби виготовлені здобувачами освіти власноруч, а саме: чоловічий жилет на підкладці, чоловіча сорочка, жіночий жилет, жакети, кардиган та пальто на підкладі. Дівчата достойно та з гордістю представили свої вироби.
    Особливої уваги заслуговує здобувачка освіти Бочкова Ольга. Вона проявила креативність та творчий підхід до пошиття жіночого пальто з кашеміру від самого першого етапу – створення моделі, до останнього – оздоблення.
    За час навчання у нашому закладі здобувачки освіти навчились виготовляти різноманітні вироби легкої промисловості – від постільної білизни до верхнього одягу.              
       Бажаємо нашим випускницям щасливої дороги та всіляких успіхів! Нехай всі ваші мрії стануть прекрасною реальністю!

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

15 - 19 лютого 2021

В рамках реалізації проєкту «Центр професійної орієнтації та розвитку кар’єри для учнівської молоді та мешканців громади (Професійний Розвиток Особистості)» (грант для підтримки публічно-приватних ініціатив із покращення працевлаштування та підвищення конкурентоздатності випускників закладів професійно-технічної освіти на Сході України) здобувачі освіти нашого  закладу взяли участь у онлайн-тренінгу «Розвиток soft skills, актуальних на сучасному ринку». Тренінг проводила ГО «Фонд "Професійний розвиток Харкова"».

Тренінг був цікавим, корисним, інформаційним. Дякуємо організаторам і всім учасникам тренінгу! 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     З метою формування позитивного іміджу та бренду Луганської області, виховання ідеалів побудови миру та любові до рідного краю громадянська організація «Громадський дім», Програма ООН із відновлення та розбудови миру, Департамент міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та  зовнішніх зносин Луганської обласної державної адміністрації проводив конкурс художньої творчості з живописної композиції на тему «Тварини – символи Луганщини».
     У конкурсі взяли участь здобувачки освіти Рубіжанського відділення ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка» - це Бутко Анастасія, гр. ППМ-20 з роботою «Граціозний кінь», Куриленко Олександра гр. ППМ-20 з роботою «Руда сімейка» та Коломієць Анастасія гр. ППМ-20 з роботою під назвою «Мрійниця лисичка».
      Дякуємо нашим дівчатам за участь у конкурсі!

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 52