Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » Entries archive
« 1 2 3 4 5 6 ... 104 105 »
ЕА не хочет покупать Harmonix

    Щорічно 18 жовтня відзначають Європейський день протидії торгівлі людьми. Саме ця тема була висвітлена  на тренінгу для здобувачів освіти гр. ППМ-20, ППМ-19, ТПМ-21, який провела практичний психолог Марина Королькова.
  Завданням тренінгу було дізнатися про рівень набутих знань здобувачок освіти з проблеми торгівлі людьми, з’ясувати актуальність проблеми торгівлі людьми в Україні, та яким чином це питання стосується молоді. 
   Здобувачі освіти вивчали поняття торгівлі людьми, обговорювали статистику подібних злочинів в Україні та світі, почули реальні історії людей, які постраждали від торгівлі людьми, поговорили про міфи та стереотипи, що стосуються торгівлі людьми, ознайомилися з правилами безпеки, отримали поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон, а наприкінці заняття розробили «Пам’ятку правил особистої безпеки».

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

13 жовтня 2021

До Дня захисників і захисниць України наш освітній заклад для військової частини А2925 зробив подарунок – флагшток, на якому майорить прапор України. Від колективу та командування військової частини майстер виробничого навчання за професією «Електрогазозварник» Биченко Валентина Степанівна отримала подяку за допомогу військовим Збройним Силам України.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

8 жовтня 2021

в нашому Центрі психологом Корольковою М.І. проведено цикл заходів, приурочених Всесвітньому дню психічного здоров’я (World Mental Health Day), який відзначається з 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров’я. Мета усіх заходів - запобігання поширенню депресивних розладів, залежності від негативних звичок, розумової відсталості; формування мотивації до ведення здорового способу життя і гармонійного розвитку особистості.
     Позитивний настрій – найголовніше в житті. Для створення позитивного тонусу на початку робочого дня педагогам та здобувачам освіти було запропоновано стати учасниками психологічної акції «Єдність і неподільність людини».
     Тренінгове заняття (гр. ТПМ-21) «Здоров’я – джерело життя», тести «Чи маєте ви почуття гумору?» (гр.ПСВ-20), кольорова терапія, музикотерапія, створення колажів «Я обираю здоров’я», «Коло асоціацій» формували  в молодіжному колективі мікроклімат позитиву.
    Всі форми роботи сприяють зміцненню психологічного здоров’я, формують у здобувачів освіти поняття про життя як найвищу цінність і здоров’я як найважливішу умову щасливого життя.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

Із безлічі професій на Землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити,-
Є головна, як віщий, сущий хліб,
І назва цій професії – Учитель.

1 жовтня 2021

в нашому центрі з нагоди величного свята Дня працівників освіти в рамках експерименту «відкрилося» незвичне кафе «Зошит у клітинку», до якого завітали педпрацівники і гості на «святковий банкет».
     «Адміністраторка» і «офіціантка» кафе (здобувачі освіти гр.ТПМ-21 Сарваєва В. і Гулік С.) пригостили гостей «стравами із меню», де кожне блюдо – це  концертний номер-подарунок від здобувачів освіти.
   Педпрацівники на короткий час забули про свої повсякденні турботи і разом з здобувачами освіти провели приємні хвилини відпочинку. Багато пісень, танців, гумористичні міні-сценки змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.
     Всі отримали велике задоволення від незвичного святкування.
     Дякуємо організаторам та учасникам святкового заходу.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

  Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку, виконавець соціального проєкту ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація», проводила конкурс стартапів «Екомрія». Метою конкурсу було привернення уваги громадян до екологічних проблем та пошуку шляхів поліпшення ситуації, починаючи із себе. Конкурс також сприяв підвищенню відповідальності за можливі дії, які погіршують екологію в нашій країні та світі. 
     Наш стартап «Еко-мода» став переможцем та увійшов до 30-ти найкращих з 611-ти проєктів, отримавши грант на придбання розпошивальної швейної машини Janome CoverPro ІІ для обробки трикотажних виробів вартістю 9658 грн.
      Ми, екоактивісти Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», здобуваючи професію «Кравець», постійно приділяємо увагу екологічним проблемам, починаючи із себе. Реалізуючи проєкт «Еко-мода», наші фахівчині здійснюють апсайклінг одягу (створення із старих речей нових), а також займаються ремонтом та редизайном одягу. 
     Ці вироби та одяг використовуються для забезпечення матеріальних потреб дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, малозабезпечених сімей, ВПО та інших здобувачів освіти із соціально вразливих категорій, також реалізуються на благодійних ярмарках, майстер-класах, виставках.
   У рамках стартапу «Еко-мода» ми створили ужиткові речі: наволочки, простирадла; серветки, прихопки; одяг: спортивні костюми, жіночі блузи, жилети, ремонт та редизайн джинсів; еко-сумки, торбинки, мішечки для продуктів; чохли для смартфонів; обкладинки для книг з тканини; подушки для стільців;  дизайнерські подушки з чоловічих сорочок; предмети декору.
   Наразі індустрія моди на третьому місці із забруднення довкілля після видобутку нафти й сільського господарства. Щосекунди у світі спалюють вантажівку з речами. Тому переробка речей та виготовлення одягу з перероблених речей  – нова перспективна галузь для України, її розвиток дозволятиме зменшити об’єми текстилю, який викидається на сміттєзвалища, і просуватиме на ринок новий сегмент бізнесу та дизайну – екологічно безпечний. 
      Стартап «Еко-мода» таким чином розвиватиме у здобувачів освіти не лише творчий та професійний потенціал, а й виховуватиме у них свідоме ставлення до природи та суспільства.

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

   Наші партнери з "Estel Professional" привітали здобувачів освіти, які отримують професію "Перукар (перукар-модельєр)", та педагогічний колектив за з Днем працівників освіти України.   
    Дякуємо нашим партнерам за приємні подарунки!

 

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

     В рамках курсу «Кар’єрне консультування для закладів освіти» в Центрі розвитку особистості (Професійна кар’єра) відбулаcя комунікаційна зустріч на свіжому повітрі «Я і моя успішна кар'єра», яка допомогла здобувачам освіти перетворити власні мрії в цілі, зрозуміти, куди рухатися далі, що цікаво і яким чином щось в житті міняти.
    Курс "Кар'єрне консультування для закладів освіти" організовують експертна платформа Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

29 вересня 2021
   Ця  трагічна дата є символом «Голокосту від куль» і символом нацистської політики знищення людей в Україні. Саме темі історії і трагедії Бабиного Яру були присвячені інформаційно-медійні заходи в нашому відділенні. Відбулися урок-реквієм з презентацією «Трагедія Бабиного Яру» та перегляд документального фільму «Бабин Яр. Пам'ять назавжди», які містили архівні відеозаписи, фото страти єврейського населення та свідчення очевидців трагедії. 
     Ми маємо пам'ятати минуле заради майбутнього.

детальніше

ЕА не хочет покупать Harmonix

28 вересня 2021

В рамках курсу «Кар’єрне консультування для закладів освіти» в Центрі розвитку особистості (Професійна кар’єра) відбулось засідання філософського столу «Проєкція майбутнього», яке спонукало здобувачів освіти до пробудження активності та запуску механізмів самовизначення стосовно професійної кар’єри.
    Курс "Кар'єрне консультування для закладів освіти" організовують експертна платформа Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

детальніше

ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2022 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2021
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53