Освітній тренінг для здобувачів освіти «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти» - 17 Лютого 2020 - Рубіжанське відділення РЦПО (ПТУ № 5)
Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2020 » Лютий » 17 » Освітній тренінг для здобувачів освіти «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти»
 
17:33
Освітній тренінг для здобувачів освіти «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти»

3-6 лютого 2020

у рамках проєкту «Створення та підтримка освітніх систем для запобігання та реагування на випадки насильства та впровадження медіації-ровесників у постраждалих від конфлікту Східних регіонах України», який здійснюється ГО «Ла Страда Україна» та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Європейського Союзу, Уряду Японії в закладі освіти проходив освітній тренінг для здобувачів освіти та педагогічних працівників. Мета програми підготувати медіаторів/медіаторок служб порозуміння  для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному». Основні завдання: надати базові теоретичні знання з конфліктології, ознайомити з основними засадами миробудування, ознайомити з поняттям «насильство» та його видами, закріпити практичні навички протидії проявам насильства у повсякденному житті, опанувати ненасильницьку модель поведінки, відпрацювати практичні навички протидії боулінгу, сформувати навички вирішення конфліктів мирним шляхом, опрацювати поняття «відновні практики», їх роль і значення для закладу освіти. Служба порозуміння нашого відділення поповнилась 12 чудовими, креативними, енергійними медіаторами! Маємо надію що відновні практики у нашому закладі освіти будуть активно впроваджені та використані заради миру!

Прикрепления:
Просмотров: 195 | Добавил: РПЭЛ  | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев:                                                     
                                                                                                                                                                                       
ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53