Від проголошення Незалежності до нової України - 23 Вересня 2016 - Рубіжанське відділення РЦПО (ПТУ № 5)
Вітаємо на сайті!

вхід реєстрація
Головна
Простір

Бібліотечний

Горизонтальная линия в HTML

Соціальний

Горизонтальная линия в HTML

Безпечний Інтернет

Зворотний зв'язок

...
...
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
     

Хто on-line?
Відвідувачі
Главная » 2016 » Вересень » 23 » Від проголошення Незалежності до нової України
 
21:39
Від проголошення Незалежності до нової України

 1 вересня 2016

Традиційно новий навчальний рік розпочинається з Першого уроку виховного спрямування. А оскільки у 2016 році в нашій країні відзначається 25-та річниця Незалежності, то і тематика Першого уроку «Від проголошення Незалежності до нової України».

 В нашому регіональному центрі  за круглим столом об’єдналися 3 групи: ПК-15 (класний керівник Гриньова Т.Д.) ПСВ-15 (класний керівник Ржанова Н.М.), ПЗ-15 (класний керівник Калітка О.М.)
           Гриньова Т.Д. звернула увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України.; Ржанова Н.М. розповіла про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, про сьогодення і перспективи України, а Калітка О.М. ознайомила учнів з презентацією найкрасивіших куточків України.

Учасники круглого столу працювали у ІVетапи :

На І етапі треба було уявити себе Президентом Нашої Держави вже сьогодні і записати на аркуші-картці, 3 рішення, які б Ви обов’язково прийняли б на цій посаді.

На ІІ етапі учні обмінювалися зошитами і підкреслювали у переліку рішень  товариша по парті одне єдине рішення, яке вони  вважали найважливішим.

На ІІІ етапі учасники поділялися на три групи і учні групи обирали єдине для всієї групи рішення по облаштуванню України майбутнього. Після погодження рішення з усіма учасниками групи учні виступали з усною бліц-презентацією, пояснюючи, чому саме на цьому рішенні майбутнього президента по облаштуванню України група зупинила свій вибір.

На ІV етапі класні керівники фіксували три найважливіших перетворення, які здійснили на уроці учні у будівництві Нової України – України Майбутнього.

Всі учасники круглого столу зрозуміли,що в кінці уроку Вони стали більш обізнаними, як слідство, більш освіченими, що дає більш широкий і перспективний вибір майбутнього як для себе особисто, так і для Нашої Країни у майбутньому.

 

 

Прикрепления:
Просмотров: 494 | Добавил: РПЭЛ  | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев:                                                     
                                                                                                                                                                                       
ВИПУСКНИКУ
ДПА/ЗНО - 2021 Підготовка до ЗНО
Професії

Профорієнтаційний путівник

Вступ-2019
Відео


Я живу по-новому
Наше опитування
Какие, на Ваш взгляд, составляющие здорового образа жизни?
Всего ответов: 53